Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a League of...

Szerintetek a League of Legends játékban ki a legjobb support és mides?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Faker
2018. ápr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Supp udyr es shaco mid
2018. ápr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hősre vagy profi játékosra gondolsz?
2018. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Udyr nem supp shaco se mides, az illető vagy bronze 5 vagy kezdő. Nincsen legjobb mert mindenki másban jó, de supportok közül lulu-val/jannával nagyön könnyű megmenteni az adc-t, esetleg namival, thresh, nautilus leona pedig teamfightban jeleskedik nagyon. Midről nem nyilatkozok.
2018. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindegyik hős másban jó, ezért nincs sok értelme, legjobbról beszélni.

Ellenben szoktak készíteni rangsorolt listát, amit tier list-nek neveznek.

Ezek nem hivatalos, hanem tapsztalati listák az alapján, hogy melyik hősök hatékonyak a jelenlegi szokásokhoz.

Általában ezeket különböztetik meg: God tier (sok szituációban nagyon erős), S tier, A tier, B tier, C tier, ahol s-től c felé gyengül.

Jelenleg (8.8 patch) s tier támogatók: Janna, Morgana, Lulu eszerint az oldal szerint:

[link]


Van ahol rangonként is külön listázzák a hősök hatéknoyságát. Például Janna bronzban nem hatékony, de platinutól felfele már nagyon hatékony.

2018. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én nem vagyok egy sznob, de azt vettem észre, hogy a drágább championokkal egyszerűen könnyebben lehet nyerni. Szóval nézegesd a 6300as championokat (kivéve azokat amikkel kb soha nem találkozol ingame, mert akkor az azt jelenti, hogy nem meta). Nekem személy szerint a kedvenc supportom Braum, de Tahm Kench is nagyon jó választás. Midezni keveset szoktam, így arrol nem nyilatkozom :D
2018. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb mides hős szerintem Orianna. Csapatharcokban nagyon op (mert E pajzsot rárakod egy csapattársra és róla ultizhatsz is ). Sebzése is elég nagy.
2018. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem a legjobb supportok Lulu, Morgana és Soraka.

Mides meg Ahri, de nem igazán lehet párat kiemelni, mindegyik másért jó.

2018. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!