Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes végigvinni a MGS:...

Érdemes végigvinni a MGS: Phantom Pain előtt a régi epizódokat?

Figyelt kérdés

Ingyenes lesz jövő hónapban Xboxra, és mindig érdekelt ez a játék, azért nem kezdtem még el eddig, mert nem játszottam a korábbiakkal. Khmm. Pontosabban játszottam PS3-on a Metal Gear Solid 2-vel, de az valami pokolra való hulladék volt, 3-4 óra után nem bírtam tovább és abbahagytam, nagyon durván nem jött be.


Meg van az első rész is, és a 3. A 4. epizódot is biztos be tudom szerezni valahonnan. Melyiket lenne érdemes végigvinni, hogy teljesen értsem? A 2-t biztos nem fogom. :D


2018. ápr. 21. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A számozott epizódok közül időrendben csak a 3. játszódik a Phantom Pain előtt, így a többit nyugodtan kihagyhatod. A 3. amúgy elég jó epizód, a förtelmes másodikat simán veri.
2018. ápr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, elég ha utánanézel az eddigi részek történetének nagy vonalakban. Igazából a Phantom Pain csak arra ad egy frappáns választ hogy hogyan lett az újabb részekben pacifista big boss-ból a legelső metal gear-ben lévő főgonosz ami pont az ellentéte annak ahogy később megismertük. Persze egy nagy csavarral ami sokaknak nem is tetszik. Ezen kívül feltűnnek klasszikus szereplők fiatalabb kiadásban, de a phantom pain története önmagában is érthető.
2018. ápr. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ránézésre csak a 3, és a 4 jött be. Azon gondolkodom, hogy lehet az első kettőt is végigtolom easy-n, hogy értsem a sztorit, de ne okozzon galibát a székletemre hasonlító kameranézet, idejétmúlt gagyi játékmechanika. (Imádom a régi játékokat, de az MGS különös húgyfoltot hagyott az emlékezetemben)
2018. ápr. 22. 07:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a 87-es oldalnézetes metal geart se hagyd ki mert mint említettem sztori szempontjából annak a tükrében érdekes a phantom pain :D Amúgy meg pont a játékmenet az ami naggyá teszi nem a sztori tehát annyira nem lényeges. Ha a régi részek játékmechanikailag nem jönnek be akkor elég ha megnézed youtuben az otherworld-nek nagyon jó sztorimesélős videói vannak az összes részhez. Én csak azokat néztem meg és sose játszottam régi mgs-ekkel és így is bőven érthető és élvezhető volt a phantom pain.
2018. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!