Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox one s kontroller analóg...

Weedsolider kérdése:

Xbox one s kontroller analóg kar csere vagy javítás?

Figyelt kérdés
Érdekelne , hogy hogyan tudnám megjavítani a kontrollerem . Jobb joy felfelé húz minden jatekban . Szetszedtem kitisztitottam , de semmi. Neztem youtube n videokat , de nem tudok olyan jol angolul hogy minden apro reszletet megertsek . Valami otlet vagy info ?

2018. ápr. 22. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:

A joy hibákat szinte soha sem lehet tisztítással megjavítani. Amit te említesz, hogy húz a kar az azért van mert a kar tövénél van egy érzékeny alkatrész ami méri, hogy mennyire és milyen irányba húzod és az elromlott. Ezt ki kell cserélni ha javítani akarod.


Régebben (ps3as xbox 360as idők) szinte minden konzolos bolt szervizében csináltak ilyet, ma már nem tudom van-e ilyen. A Microsoft minden joyra egy év garit vállal (ami valószínűleg elveszett ha szétszedted).

2018. ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!