Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani valami olyan...

Tudnátok mondani valami olyan MMORPG-t ami olyasmi élménnyel bír mint a wow? [Grafika nem számít egyáltalán]

Figyelt kérdés

Egyszerű rendszer kéne, ahol könnyen el lehet merülni az rpg-s világban.

Ezeket próbáltam és nem tetszett : Black Desert Online, Aion, ArcheAge, Neverwinter, Rift.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. ápr. 22. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen. Bármilyen mmorpg-t kipróbáltam mindig az volt a benyomásom, hogy "na ez se wow".
2018. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyetértek az elsővel, mi egy cimborámmal hihetetlenül sokat kipróbáltunk és egyikben sem volt meg igazán az ami ott tartott volna a játékban.
2018. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gw2, swtor és esetleg a lotro
2018. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fotoszintézis ***** válasza:

Azok közül amikkel játszottam talán a Guild wars 2 hasonlít a legjobban.


Még a Final Fantasy XIV-re érdemes ránézni, talán ez még a gw2-nél is jobban fog tetszeni, de én még nem próbáltam.


Swtor is hasonlít szerintem (de én nem játszottam vele)


Lehet, hogy még a Bless online is hasonló lesz (de nem a grafika, hangulat miatt), de lehet nagyot tévedek mert még nem játszottam vele.


Igazából GW2-vel is alig játszottam, ezért lehet az sem hasonlít annyira.

Igen, igazából semelyik játékot nem ismerem igazán azok közül amit ajánlottam, de mivel szinte minden más nagyobb mmorpg-vel játszottam már és azok nem hasonlítottak, csak ezek maradtak :P


(Még van egy ami hasonlít de azt nem ajánlom: Gates of andaron/4story)

2018. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Guild Wars 2. Azon kevés játékok egyike, ami úgy hasonlít a WoW-ra, hogy közben teljesen egyedi tud lenni. A legtöbb embertől, aki WoW után jött GW-zni rendre azt hallom, hogy a GW jobb. Amit aláírhatok, hogy a GW közössége az MMO világ egyik legjobbja, talán a Warframe az, ami még versenyre kelhet ilyen téren. Nagyon megmosolyogtatóak a random kialakuló RP-zések, beszélgetések, és úgy en bloc, a barátságos légkör ami a GW közösségére jellemző. És ez annak ellenére is elég erős maradt, hogy a játék mostmár F2P, így boldog-boldogtalan regisztrálhat. Szerintem adj neki egy próbát.
2018. ápr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Black Desert Onlinet én is próbáltam. Nekem sem jött be, bár szerintem az egy jó játék lenne, ha kicsit jobban beleásná magát az ember. Csak annyira összetett, hogy előbb megy el tőle a kedvem. Illetve nekem ott lett elegem amikor már annyi cuccom volt, hogy nem fértem el, hiába vettem több raktárat is. És a dolgok 90%-ról azt sem tudtam, hogy mire jó :/ Gondolom ezt a játékot kicsit máshogy kellene játszani és nem úgy, hogy összeszedünk mindent amit csak találunk.
2018. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!