Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ingyen PUBG vagy demo?

Ingyen PUBG vagy demo?

Figyelt kérdés
Van lehetőség a PUBG-t ingyen kipróbálni, vagy van valami demó? Ne gyertek ezzel, hogy vegyem meg, meg, hogy így csalás stb. Természetesen meg akarom venni csak, ha nem tetszik nem kéne bukni érte 30 €-t. Ja és tudom hogy vissza lehet téríteni de nekem inkább valami demó kéne, hogy ne legyen időhatár.

2018. ápr. 24. 12:37
 1/5 anonim válasza:
Tudomásom szerint nem lehet ingyen megszerezni. Ha nem akarsz 30 eu-t kidobni szerintem várj egy leárazásig
2018. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld ki a Fortnite-ot. Ingyenes, népszerűségben vetekszik a PUBG-vel és szerintem jobb is.
2018. ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel csak az eredeti szervereken működik, nincs belőle tört verzió.

Szerintem is előbb próbáld ki a Fortnite-ot. Ne foglalkozz azzal, hogy rajzfilmes a grafika, vagy hogy komolytalanabb, mint a PUBG. Teszteld le, hogy egyáltalán fekszik-e neked a Battle Royale stílus. Személyes baráti körömben négy embert ismerek, akik felültek a hype-vonatra, és megvették a PUBG-t, aztán 10-50 óra után abbahagyták, mert nem ezt várták tőle, unalmasnak találták, stb.

2018. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megjegyzem, majdnem egy éve (2017. 05. 31 óta) rajta van a kívánságlistámon...

Gondolom, mivel fogy így is, nem nagyon akciózzák.

2018. ápr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: Nézz körül a kulcsos oldalakon! Mivel a kínaiak is Global verziót kaptak (sajnos), ezért elég sok hardverhez (pl. videokártya) adott ajándék kulcs került fel az ilyen oldalakra 20 euró körül. Pl. a CDKeys és az Instant-Gaming garantáltan megbízható oldalak.

[link]

Steamen tutira nem lesz nagyobb akció, hiszen viszik, mint a cukrot. Amúgy biztos vagyok benne, hogy már készül a PUBG 2, ami ha megjelenik, úgy fogja otthagyni mindenki az első részt, mint ahogy a DayZ és a H1Z1 ürült ki azonnal a PUBG megjelenésekor.

2018. ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!