Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wolrd of Warcraft-ba, hogy...

Wolrd of Warcraft-ba, hogy lehet a legkönnyebben összegyűjteni azt a gold mennyiséget, hogy tudjam havonta fizetne a wow token-t?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakmával.
2018. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

legegyszerűbb az, hogy ha mindennap megcsinálod a goldos follower küldiket a class hallban.

Ebből rohadt sok goldot ki lehet szedni havonta. De ehhez kell, hogy 6-8 110es karaktered legyen fullos followerekkel. De ez a legegyszerűbb és leggyorsabb módja a gold szerzésnek mert csak napi 10-20 perc kell hozzá.

2018. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom ,hogy végigütöm azokat a raideket amiket maxos szintű karakterekkel végigtudok ütni. Főleg a cataclysm-es meg a mop kiegbe lévőket. A mobokat összeszoktam terelni aztán egy területivel elintézem őket és kilootolom őket. A bossokat is megölöm és lootolom. Majd a kilootolt összes cuccot eladom egy vendornál. Ha több maxos karaktered is van akkor azokkal is megcsinálod ugyanezeket. Nekem általában 2-3 órába telik ezt megtenni. Ezt minden héten egyszer megismételed és lazán megvan a goldmennyiség. Ha az előző két hozzászóló módszerét is használod akkor meg még gyorsabban megvan.
2018. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Szerintetek hány maxos karakter kell, hogy ezekkel a módszerekkel meglegyen?
2018. máj. 1. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amúgy a jc-t ajánlom, mininggel, az pedig jó lenne, ha lenne egy alchemys ismerősöd, vagy egy alchemys karaktered, mert ingyen jutnál minden alapanyaghoz, és dőlne a gold, mindenféle erőfeszítés nélkül.
2018. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!