Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pontosan milyen megkötések...

Pontosan milyen megkötések vannak a Guild Wars2-ban aazoknak, akik ingyenesen játszanak? (2018)

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiegészítő területeire nem mehetsz, tárgyait nem tudod megvenni, craftolni, megszerezni, insták szintén zárva vannak, illetve ha jól rémlik Revenant karaktert sem kezdhetsz, mert az nem volt bent a megjelenéskor.
2018. ápr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy, ahogy az első írja. Nekem ami rémlik, hogy nem tudtam eladni és vásárolni. Ez volt a fő oka annak, hogy megvettem a játékot. Minden más korlátozás jelentéktelen volt a számomra. Bár ha van egy barátod, aki nem ingyenessel játszik, akkor ő tud neked vásárolni cuccokat. Mi is így játszottuk végig a játékot a barátommal.
2018. ápr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kiegészítős contentekhez értelemszerűen nincs hozzáférésed amíg nem veszed meg a megfelelő kiegészítőt. Az alapjátékra vonatkozóan viszonylag kevés megszorítás van, de akad néhány. Itt le vannak írva:

[link]


Úgy nagy vonalakban összefoglalva:

- Nem kapsz napi login bónuszt

- Nem tudod használni a map chatet

- Bizonyos zónába/játékmódba szintlimit van kiszabva (pl WvW-re lvl 60 alatt nem mehetsz, illetve Lion's Arch (a világ fővárosa) level 35-től elérhető)

- Trading Postot csak nagyon limitáltan, alapvető resource-ok kereskedésére tudod használni

- Nem küldhetsz itemeket mailben



A legtöbb limitáció igazából közösségi célzattal lett kiépítve, hogy a GW alapvetően barátságoz közössége ne romoljon le attól, hogy boldog-boldogtalan regisztrálhat free accokat.

2018. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!