Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vissza tudom foglalni GTA...

Vissza tudom foglalni GTA Sanba a semleges területeket?

Figyelt kérdés
A banda területet elhagytam és szürke lett, ilyenkor eltudom foglalni zöldre meg mért van az, hogy egyik terület zöldebb mint a másik meg a srici mobilal megyek 10/10 et akkor mi történik? Arra gondolok ami ami a benzinkút mellett van.

2018. ápr. 27. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
85%

A szürke szín semleges területet jelöl, ahol a Grove Street és az ellenséges bandatagok is megjelennek. Ugyanúgy tudod visszafoglalni, mintha egyszerű ellenséges terület lenne, azaz gyalogosan megölsz legalább három ellenséges bandatagot és kitör a bandaháború.


Minél sötétebb árnyalatú egy terület, annál több bandatag jelenik meg a környéken, illetve ellenséges terület esetén annál erősebb ellenállásra számíthatsz, ha háborút robbantasz ki.


Stricizésnél a 10. szint teljesítését követően ha igénybe veszed a prostituáltak szolgáltatásait, ők fognak neked fizetni. Érdemes egyhuzamban teljesíteni a szinteket, mert így összesen 16 500 dollárt is kapsz (1. szintért 300-at, a 2.-ért 600-at, a 3.-ért 900-at stb.), viszont ha megszakítod a küldetést, legközelebb a számláló is újraindul 300 dollárról.

2018. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!