Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik ez a telefonos játék?

Melyik ez a telefonos játék?

Figyelt kérdés

Emlékszem régen amikor kicsi voltam állandóan ezzel játszottam apukám telefonján... Ha jól emlékszem Sony Erickson volt, de ez már egyáltalán nem biztos. Tehát egyértelműen retro játék.

Ilyen árkád, vagy kaland játék volt, de elég pixeles, és egyszerű, ilyen gameboy feeling.


Valami olyasmi volt a kényege, hogy:

Volt egy karakterünk, és ugrálnunk kellett, meg pénzteket/pontokat gyűjteni.

Meg ejtőernyővel kellett közlekedni, úgy, hogy ne essünk bele a lávába. Meg talán volt ilyen védőbuborék, ami meg felfele vitt.


És hát nagyjából ennyire emlékszem... elég egyszerű minőségű játék volt, de a végére már nagyon nehéz szintek is voltak.


Ötlet, bármi jöhet.

Válaszokat köszönöm 17/f.



2018. ápr. 28. 15:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként plusszba még jöhetnek ilyen régebbi játékok, amik elég izgalmasak, és jók, amik nektek tetszettek.
2018. ápr. 28. 15:05
 2/2 anonim válasza:
Nemtudom ez melyik játék lehet, de én a snake-t nagyon szerettem :P
2018. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!