Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dishonored 1: A Boyle estély....

Dishonored 1: A Boyle estély. Nálam miért játszódik máshogy?

Figyelt kérdés

Ugye ebben a videóban a főhős bemegy a birtokra ahol ünnepelnek az emberek. Amikor én bemegyek akkor az udvar közepén egy maszkos férfi és egy nő van megkötözve, térdelve. a lépcsőn csak egy nő. Ha megölöm valamelyiküket akkor az őrök rögtön jönnek és megtámadnak. Akkor is ha nem csinálok semmit. Nagy nehezen megöltem az összes őrt majd beléptem a Boyle házba ahol a bál van és meg kéne találnom a célpontot, de amint belépek, megölnek. Miért van így?

https://www.youtube.com/watch?v=w6RObZePjlU&list=PL5LmkP7mlR..



2018. máj. 3. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy eddig nem tűnt fel, de ebben a játékban minden küldetésnek legalább 2-3 teljesen különböző megoldása van (de olyan is van, aminek 15!). Nem tudhatjuk, hogy mit csináltál eddig a küldetésben, így nemigen lehet tanácsot adni.

Pl. ennél a küldetésnél már csak a bejutás is többféleképpen történhet:

-A Blink képességgel beteleportálsz a kertbe.

-Találhatsz egy meghívót, amivel simán beengednek.

-A csatornákban egy halat megszállva, beúszhatsz a ház alá, és visszaváltozhatsz.

-Az őrházba belopakodva, elcsórhatod a hátsó bejárat kulcsát.

2018. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!