Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Teemo ellen mit lehet csinálni...

Teemo ellen mit lehet csinálni? Lol.

Figyelt kérdés

Én már kezdek kiégni attól a szar champtől.

Nem az, hogy megölni vagy valami, de még farmolni se lehet vele. Olyan szinten kizónáz kb majdnem minden toppos champet.

Talán Orn vagy Darius képes egyedül elverni.

Nerfelni kéne, mert jelenleg, ha egy teemo van ellened toppon, akkor useless leszel egész meccsen. Mivel a mostani max 25 perces meccseken nincs olyan, hogy late game, ahol már visszajöhetnél, ha lose a laned, akkor szart se fogsz érni. Nekem általában a 10 percre 78-90 farmom szokott lenni, mikor teemo ellen vagyok kb 35 ilyenkorra. Túl erős a champ az egész meccsen. A liandry miatt a gomba is hatalmas sebzést kioszt late game-be, ha addig eljut a játék. Ezt kéne nerfelni, nem Azirt.



2018. máj. 5. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem erős. Valószínűleg nem megfelelő itemeket veszel.
2018. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ad champpel átoknyelő + higany léptek. Ennél több mr-t nem nagyon fér bele 15 percbe.
2018. máj. 5. 17:32
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Kell jó sok magic resist, esetleg Oracle Lens
2018. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó lehet ellene pl Jayce vagy Rumble is
2018. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rumble nem a stílusom. jayce meg nincs meg. Majd ha free lesz ki próbálom.

Én általában ilyen Darius, Kled és Irelia topport szoktam játszani.

2018. máj. 6. 21:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan champek, akik nem tudnak messziről pokeolni haszontalanok is lesznek ellene. Teemonak egyedüli erőssége, hogy a közelharci champek mire elérik addigra azoknak leszedte a félhpját.

Sion például jó counter ellene, messziről pokeolgatod, ami miatt mivel papír hamar le tudod vinni a hpját. E-W-Q-W-AA comboval simán elfogy Teemo élete. Ilyen champekben gondolkodj.

2018. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Yorick nagyon jó ellene. Tartod a távolságot, megszerzed a 3, vagy 4 ködjáródat, majd rádobod az E-t. Több mint fél hp-ját leviszi. Illetve, hiába lövi rád a Q-t, a ködjárók ugyanúgy eszik. Meg lehetne sorolni Yorick pozitívumait hozzá =D
2018. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
71%
Az is egy megoldás lehet ha kibannolod.
2018. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én tartom magam a Tryndra vagy Darius banhoz.

Tryndrát hiába ölöm meg 10-szer, egy ponton túl, akkor is erősebb lesz. Teemonál nagyobb probléma lesz.


Darius meg Darius, ha valaki ésszel játsza, nem lehet gankelni.

2018. máj. 12. 16:53
 10/12 anonim válasza:
2018. máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!