Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti szoktatok pénzt költeni...

Ti szoktatok pénzt költeni online játékokra?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikre?

2018. máj. 5. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
elő fordult már. WoW, Hearthstone.
2018. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Eddigi csak a TF2 volt amire költöttem, ott is csak azért, hogy meglegyen a prémium (ez is 2012 végén volt), sokáig a GTA online esetében gondolkodtam azon, hogy vegyek e GTA dollárt, de inkább nem tettem.
2018. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Farmeramával játszom, arra el szoktam költeni havonta pár ezer forintot. Többet is áldozhatnék rá, de nem szeretném túlzásba vinni. Hallottam olyanról, aki annyit költött a játékra, hogy már a családja megélhetését veszélyeztette vele.
2018. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ahol van tárgylista/hátizsák bővítési lehetőség, azt mindig meg szoktam venni készpénzért, mert utálok kifutni a helyből. Skinekre, ládákra egy fillért sem költenék.
2018. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fotoszintézis ***** válasza:
82%
F2P játékban általában nem (néha), buy to play játékot meg megveszem és ott utána még kevésbé költök plusz dolgokra.
2018. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem rendszeresen, de Hearthstone-ra én is költöttem már.
2018. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Regen skinre, meg fekete festek, es plusz garazshely.

Most inkabb kifarmolom a jatekpenzt hozza, es megveszem a shopos cuccot mas jatekostol. Win-Win helyzet.

2018. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anno WoW feltöltést vettem pénzért, mióta lehet legálisan goldért azóta nem, illetve goldból bevásároltam pár egyéb játékot is Blizz Store ban.
2018. máj. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
WoW feltöltés meg anno vettem pár mountot/petet pénzért de az újak nem tetszenek.
2018. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ez egy izgalmas játék, itt igen sokan költenek pénzt erre az online játékra.

Lehet kereskedni, kormányt alakítani, Felvidéket és Erdélyt visszafoglalni, illetve egész országot elveszíteni.

Most éppen az us egy része New Jersey és Pennsylvania is a magyar állam területe.

[link]

2018. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!