Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor jön ki a Fortnite...

Mikor jön ki a Fortnite androidra?

Figyelt kérdés
És egy Xiaomi Redmi 5 fogja tudni majd futtatni?

2018. máj. 7. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudni, viszont ioson mar csak az ujabb darabok viszik, szerintem ne is remenykedj abban hogy vinni fogja az a telefon.
2018. máj. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt mondják Május 16. De ez nem megerősített. És ha az én Redmi Note 4-emen elfut akkor a tiéden is. Nem kell ahoz gamer telefon.
2018. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egy másolat van, ami majdnem olyan mint az eredeti játék. Biztosan futtatni fogja.
2018. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát, az optimalizálástól függ. Nem tudom, talán epic games ért hozzá PC-n, azt nem tudom, mobilon milyen "preckósak". Az kiszámítható, hogy nem lesz pc grafija, az garantált, de egy biztos, a tied el fogja vinni.... Redmi note 4 4GB/64GB. Nekem megy a pubg mobile 60-25 fpsen (sok az FPS spike scopeolásnál (15 fps)) akkor a fortnite garantált 40 fpsen fog menni neked. Én is várom!!!
2018. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!