Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik platformot ajánlanátok...

Melyik platformot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

A PC ideálisnak tűnik, rengeteg játék, szép grafika, játszhatok minden generáció játékaival, de nagyon drága.


A PS4-n videók alapján nagyon jó exkluzív játékok vannak, de nem tetszik az ötlet, hogy nincs vissza kompatibilitás, és vélhetőleg a jövőben sem lesz.


Az Xbox tűnik eddig a legjobb alternatívának, olcsó, mindent tud szinte amit a PC (csak valamivel kevesebb), lenne is rá pénz, csak nem látom hogy lenne rá valami, ami megadná a konzol személyiségét. a GamePass azért nem tűnik rossznak.


Egyik sem tökéletes.


2018. máj. 10. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Az összeset.
2018. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én 250k-ból éptítettem egy gépet, és csak a PUBG-t vettem pénzért, minden más torrent.


Testvérem akkor vett egy Xbox One S 1TB-ot kb 100.000-ért (mondom akkor, nem most) és azóta 12 nagyobb játékot, amiért kiadott kb 180.000ft-ot (gyorsan fejben összeszámoltam) + 1év live valami 15ezer ft (de lehet 20?) volt. 300ezer körül költött, és én sokkal több játékkal játszottam mint ő. Bánja is nagyon az egészet.



Ez csak a mi történetünk, lehet hogy neked épp a konzol jön be.

2018. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

12 nagyobb játékot + 5 kisebbet*

Tehát 17-et elnzésést. De volt amit használtan vett, mert nem akart 20k-t kiadni rá, pl AC Origins még mindig 20k rengeteg helyen. (Nekem Ncore-on ingyenes volt hehe :D )

2018. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Többnyire multiplayer játékok érdekelnének, szóval a játékok eredetiek lennének, ez nem probléma.


Úgy tudom PC-n ingyenes a multi, viszont nagyon hamar elhagyják a PC-sek a játékokat, egy rakás cucc konzolon még bőven játszható és egészséges, PC-n meg tökre kihalt, ez unszimpatikus. Az nem zavar hogy évente venni kellene Goldot, mert ingyen játékokat kapnék érte.

2018. máj. 10. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha multiplayeres vagy, akkor egyértelműen PS4. Én csak FPS-eket pörgetek multiban, de azokat többen játsszák PS4-en, mint bármelyik más platformon (pl. a Rainbow Six Siege játékosainak 3/4-e PS4-en tolja). Az előző válaszoló túloz a játékok áráról: kb. egy év után szinte mindent meg lehet venni 20 euróért akcióban.
2018. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A PS4 nagyon hívogató, csak az a baj hogy én ki akarom próbálni a Forzákat, Halo-t, Gears of War 4-et multiban, ami ugye meg PS4-re nincs. Alszok még erre egy párat.
2018. máj. 10. 20:11
 7/8 A kérdező kommentje:

Inkább úgy mondom, hogy az Xbox tele van multis játékkal, ami PS4-en nincs, engem meg érdekel. Eddig ez a sorrend, de még jobban utánanézek:

1. Xbox

2. PC

3. PS4, talán már ki is zártam, nem tudom hogy találok e valami infót róla ami meggyőzhetne még

2018. máj. 10. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg milyen játékokat akarsz játszani.


Ha téged az xbox exkluzívok érdekelnek, vegyél olyat.


Nekem pl fél millás gépem van, de én ki is használom rendesen, mellé meg 2 nintendo konzolom van, mert egyszerűen azok a játékok érdekeltek és kész. Nem fogok PS4-et venni 3 játékért, mert kb annyi érdekel, azt a pénzt meg nem éri meg, nézek egy walktrough felvételt youtube-on és kész.


Ha téged a multis játékok vonzanak, azok közül is az xboxos, akkor vedd azt, ennyire egyszerű. Multihoz kell előfizetés, ez igaz, viszont minden hónapban kapsz 2 teljes játékot ingyen, amit a gold előfizetés ideje alatt bármeddig használhatsz (kb mint Originen van az Origin access, amíg fizeted, játszhatsz játékokkal). Az Xbox Live (amit te írtál) maga a Windows szolgáltatása a konzolon, olyan mint a PSN, a Gold a multihoz szükséges előfizetés.

Ha lejár az előfizetés, akkor viszont letiltja az addig kapott ingyen játékokat a fiókodról. El nem tűnnek ,ha megint előfizetsz, újra játszhatsz velük.


A konzol előnye még a DVD-s/Blue-rayes kiadások. Ha meguntad, kijátszottad, el tudod adni használtan. Ezt egy steames megvett kóddal mondjuk nem lehet bejátszani :D

2018. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!