Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki meg tudná nekem csináln...

Valaki meg tudná nekem csinálni Fortnite Battle Royale ban azt a PS4 es skint? Mert meg adnám a PSN accomat és csak annyit kéne tenned hogy belépsz PS4 en az én accommal a Fortniteba és kész!

Figyelt kérdés
Ha kell örökbe is adom a PSN accot, van rajta Még 14 nap ingyenes PSN Plus (2018.Május 10-2018.Május 24)

#PSN #PlayStation 4 #Battle Royale #Ingyen fortnite skin
2018. máj. 10. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

MELYIK skint kéne "megcsinálni"? És ha "megcsinálom", és nekem adod az accodat, abban neked mi a jó?

Ezt egy kicsit részletesebben is kifejthetnéd.

2018. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra a skinre gondolok, amit a ps4 esek kapnak ingyen. Ha neked adom az accountom az azért jó, mert csak a psn accountomat adom meg ami nem kell nekem, és az Epic Games accountom megmarad nekem azzal a skinnel ha belépsz az én PSN-emmel. Bocsi a késői válaszért
2018. aug. 18. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon osztogasd a PSN account adataid! Esetleges visszaélések miatt! De te tudod!
2018. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!