Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért FPS droppol a Battlefiel...

Miért FPS droppol a Battlefield 1 multiplayer?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem meg a Battlefield 1 Revolutiont egyik leárazás miatt.

Előtte már kipróbáltam a trial verziót, lazán futott mindenhol 60 Fps-sel (kampány illetve multi része)

Aztán most megvettem és percenként leesik az fps 10-20 körüli értékre egy kb 10 másodpercre, de csak ha multizok, a kampányban meg sem rezdül ultrán se 150% resolution scaleval, a multi része bezzeg még úgy is, hogy minden low-on van.



2018. máj. 15. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:

kéne tudni a pontos processzor, videokártya nevet, illetve mennyi ram van a gépben.

Hőmérsékleteket monitorozod valahogy?


Látatlanban vagy valamelyik ram (vram, sima ram) telik be és azt kell pucolgatnia (a szakaszos fps drop tipikus jele), vagy nagyon felpörög a hőmérséklet a gépházon belül, így bekapcsol a védelmi funkció, lejjebb veszi az órajeleket a gép, ezáltal esik a teljesítményed.

2018. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!