Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Beyond: Two Souls játékhoz...

Beyond: Two Souls játékhoz hasonló játék?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezded írni a válaszodat: TWD már vagy 10x kijátszottam. Life Is Strange : Azt is kijátszottam 1x 2x. LIS Before The Storm: Tervben van a megvétel, bár a szerintem ez a rész, videók alapján egy.... Az első része 100x jobb.

Mielőtt olyan játekot írsz, ami nem tudod hogy milyen platformokon elérhető, addig ne írd le, PS4-en is elérhető kell hogy legyen, akár lehet Ps Plus-os játék is. PSVR-os lehet, PSCam-os is, de motion controller ne kelljen.

A Beyond: Two Souls készítőjének játékait ne, azokat már csekkoltam. (Quantic Dream)



2018. máj. 16. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
Jó bunkó stílusod van...még nem is írtunk semmit ,te már beszólsz ,hogy mit ne írjunk ,2x is. Ezenkívül ez a kérdés a "Szórakozás - Játékok" kategóriába való.
2018. máj. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!