Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Beyond: Two Souls játékhoz hasonló játék?

Mielőtt elkezded írni a válaszodat: TWD már vagy 10x kijátszottam. Life Is Strange : Azt is kijátszottam 1x 2x. LIS Before The Storm: Tervben van a megvétel, bár a szerintem ez a rész, videók alapján egy.... Az első része 100x jobb.

Mielőtt olyan játekot írsz, ami nem tudod hogy milyen platformokon elérhető, addig ne írd le, PS4-en is elérhető kell hogy legyen, akár lehet Ps Plus-os játék is. PSVR-os lehet, PSCam-os is, de motion controller ne kelljen.

A Beyond: Two Souls készítőjének játékait ne, azokat már csekkoltam. (Quantic Dream)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Beyond: Two Souls, twd, The Walking Dead, Quantic Dream, hasonló, játék

máj. 16. 20:16  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Jó bunkó stílusod van...még nem is írtunk semmit ,te már beszólsz ,hogy mit ne írjunk ,2x is. Ezenkívül ez a kérdés a "Szórakozás - Játékok" kategóriába való.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 17. 03:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Euro Truck Simulatorhoz hasonló játék (ok)?
Ehhez hasonló fülhallgatókat érdemes játékra használni?
Van olyan PC-s játék amiben a beállításokban csak egy felbontást lehet választani. De tudom hogy abban a játékban több felbontás is van. A gépemmel van a baj? Volt már valakinek hasonló?
Igaz az, hogy a regi nagy kepernyok nagyobb frekvencian dolgoznak mint a mostani LCD kepernyok, es ezert rovidebb a valaszidejuk, es jobbak counter strike meg hasonlo jatekokra?
Van az Until Dawnhoz hasonló játék X-box 360-ra?
Miért van az hogy a PC-sek állandóan sírnak, kuncsorognak amiért az RDR, tlou és a többi hasonló játék konzol exkluzív?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!