Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 4 vagy The Sims 3?

Domes0310 kérdése:

The Sims 4 vagy The Sims 3?

Figyelt kérdés
bocsánat ha nem jó kategóriában van. Így 4 év után kiváncsi vagyok mit gondolnak az emberek melyik jobb? Személy szerint én mind2-t nagyon imádom mindkettőben más a jó.

2018. máj. 17. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4-em sose volt, így arról nem tudok nyilatkozni, de a 3-at mindig is imádtam.
2018. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
A 4. ik rész nekem így a DLC-kkel hozta azt a szintet mint annó a 2 (7 évet öltem bele a 2-be) szóval nekem a 4 tetszik.. a kocsik még mindig hiányoznak belőle.. a 3-al keveset játszottam jó volt az openworld ötlet de az hogy kevés boltba lehetett bemenni úgy hogy belsőnézetből láttam nekem zavaró lett.. a 4be nem is gond hogy ezt nem rakták bele.. tök jó a hangulat rendszer.. meg minden.. nekem bejött.. Pedig sokan fikázták hogy rossz..
2018. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. én is ezt gondolom nagyjából. én mind2t nagyon szeretem engem csak a 3-ban az zavar hogy mivel openworld meg minden más dolog ezért hosszú a mentési- és betöltési idő. Amúgy mind2-t imádom
2018. máj. 18. 10:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem teljesen értek egyet veletek. A The Sims 3 openworld stílusa nekem nagyon bejött és a 4. epizódnál hatalmas csalódás volt hogy visszatértünk az egyik helyről a másikra teleportálásra és a folyamatos töltőképernyőkre. Értem én hogy szükséges volt hogy kenyérpirítón is elmenjen, de manapság egy irodai laptop is simán elviszi ha nincs rajta minden DLC. Ez a legfőbb indokom.

Emellett a hangulatrendszer volt olyan a 4.-ben ami nekem eleinte nem tetszett, most több játék után mondhatjuk azt hogy kezdem megszokni és látni benne a potenciált, de még inkább semleges vagyok vele kapcsolatban.


A Sims 4-ben csalódás még az autók hiánya, a medencék hiánya(szerencsére ezt már pótolták), az hogy csecsemőt nem lehet létrehozni a játék elején..


Viszont mindezért kárpótol a 4. részben szebb grafika, a jobb karakter-testreszabhatóság...


Összességében nekem a 3 alapvetően jobban tetszik csak már a grafikája elég régi ami miatt a 4 kecsegtető lehet.

2018. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4# nekem is tetszett az hogy ennyire felfedezhető minden és nem kell várni a töltésre meg minden csak sok dolgot kispróltak így belőle.. pld mikor bementem a boltba hogy mit tudom én halászni tanuljak az épület belsejét nem mutatta csak hogy bent van a simem és ennyi. Szerintem sokkal több lehetőség lett volna ebben. Ha lesz Sims 5 hátha abban már így csinálják.. Egyébként szerintem a 4 tényleg betalált ilyen téren.. a dlc-k elég menők ha azt vesszük.. vámpírok.. oké hogy az előző részekben is voltak.. de ott észre se venni... pld össze szedtem egy lányt és mikor már oda költözött hozzám tudtam meg hogy vámpir.. :D :D néztem hogy mi a fene :D :D a 3-ba nem próbáltam kiegészítőket ez igaz.. de az alapjáték miatt is van ez.. nem igazán tetszett meg így nem is érdekelt annyira.. a 2 na az nekem nagy kedvenc volt főleg az összes kiegészítővel.. a 4iknél remélem egyszer minden dlc-t tudok majd játszani és szép grafikán mert sajna a pcm gyenge hozzá így az alapjátékot tudom élvezhetően játszani.. de ami késik nem múlik :D De igen a kocsik hiánya nagy kár szerintem is a 4-ben... Illetve a liftek.. van benne de csak ott ahol apartmant lehet építeni.. saját telekre nem lehet rakni.. ami nekem nem igazán tetszik.. a 2ben legalább a házamban is lehett lift így gyorsabb volt pld egy 3-4 emeletes ház szintjei közt utazgatni a simnek. A karakter kreállás tényleg jobb csak nekem a tartalomhiány ott is megmutatkozik, de a Darth Vader illetve Maul jelmez nagyon adja :D
2018. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 csecsemőt azt 3ban sem lehet csak tipegőt amit a 4ben is lehet
2018. jún. 18. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!