Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Zoe ellen mit lehet kezdeni?...

Zoe ellen mit lehet kezdeni? (Lol)

Figyelt kérdés
Hogyha elkap az E-vel (aszik, álmos) akkor majdnem 100% hogy meghalsz. Most komolyan, mit lehet kezdeni ellene? Még zhonyát se tudod benyomni mikor alszol. Kezdem megutálni ezt a játékot, annyira igazságtalan új hősöket találnak ki, mint a Kaisa, ő annyira azért nem vészes de neki is a Q-ja levesz ha egyedül vagy fél hp-t legalább. Igazából csak azért vagyok kiakadva, mert rankedoztam, és mindenki engem flamelt amiért Ahriként elvesztettem a lanem Zoe ellen. Folyamatosan csak one shotolva voltam, egy E és egy Q aztán annyi volt nekem, persze a csapat nem érti ezt meg, mert mindenki csak hibáztat, hogy troll vagyok és feedelek. De kb semmit se tudtam kezdeni, próbáltam torony alatt szedni a farmot, de még ott is megölt. Szóval szerintem a Zoe bann az egyetlen megoldás a továbbiakban, viszont szeretnék valamennyire legalább megtanulni játszani ellene.

2018. máj. 20. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én amióta kijött az a champ, azóta bannolom folyamatosan.
2018. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megkell tanulni kikerülni az E-jét, ha nem megy annyira akkor megtisztulást (clean) érdemes ellene hozni, illetve jó counter pick rá minden mobilis midlaner, illetve Vladimir. Egyébként ha kikerülöd az E-jét, akkor kb. az összes midlanerrel lelehet tradelni. De szerintem Vlad kifejezetten jó counter ellene, mivel a vértocsával dodgeolni lehet akár a dmg-et, akár az E-t tudtommal.
2018. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gangplank nagyon jó ellene (narancs leszedi altatást+healel is) egyébként akármelyik mobilis assasin/ap carry jó ellene, talon, zed, yasuo, vladimir kifejezetten jó ellene. Ha ahrizol hozz cleanset. Egyébként ha idegesítenek a csapat üzenetei /mute all vagy /mutefull all.
2018. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

cleanse alap spell nem is kell mason gondolkozni amugy ott van morgana hogyha felsz nagyon az jol pushol keves manat eszik es +1 spellshieldje van

en oriannaval szoktam jatszani ellene kifejezetten jo early szopas de ha megvan a W dmg (ugye azt kellene fullozni) akkor mar nagyon jo elultizik es pont van annyi idod hogy kitold ra a Q W esetleg egy auto combot es neki az sokkal jobban faj pl egy luden utan

2018. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Letörlöd a játékot... Egy profi Zoe main ellen csak és kizárólag a megtisztulás segíthet semmi más, illetve Zoe nem bírja ha ellene távolsági mágust hoznak

(PL.: Brand vagy Lux )

2019. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!