Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha humblebundle-n előfizetek...

Ha humblebundle-n előfizetek ilyen 12 dolláros havi csomagra de nem érdekel az összes cím akkor a maradékot eladhatom, vagy más nem is tudja beaktiválni?

Figyelt kérdés

Szóval adnak egy jó pár címet, van olyan közülük ami érdekel viszont olyan is amihez valószínűleg hozzá sem nyúlnék. Arra gondoltam hogy azokat eladnám és akkor effektív olcsóbb lenne az ami érdekel.


A humblebundle oldalán azt olvastam hogy nem lehet eladni, csak saját felhasználásra van. Most ez csak egy jogi követelmény, vagy én itt is csak kulcsokat kapok és eladhatom? Vagy rögtön beaktiválja mindet a battle.net/steam/origin fiókjaimba?



2018. máj. 26. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked kell aktiválnod a kódokat külön-külön. Én eladni még nem adtam el egyet sem, csak elajándékoztam (van egy külön opció a kód mellett, az tutira legális).
2018. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Humble szabályai szerint nem adhatóak el, de erre sokan mondják hogy csak jogi felelősségkizárás az ő részükről. Illetve ha problémád van egy kulccsal, előfordulhat olyan hogy megnézik a fióktevékenységed és azt mondják hogy nem kapsz új kulcsot és nem segít a support, mert a tevékenységeid alapján kereskedőnek néznek. Redditen nem egy kereskedelmi-csere szub létezik erre (IndieGameSwap például).


Én adtam már el felesleges Humble kulcsokat. Mindaddig amíg Steamen nem kerülnek beírásra az aktiváláshoz a kulcsok, azok szabadon felhasználhatóak maradnak (akkor is ha felfeded az elrejtett kódot a HB oldalán).

2018. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha megveszed a csomagot, akkor kapni fogsz egy emailt, ami átküld a humble oldalára ahol egyenként fel lehet nyitni a kódokat, de azok nem aktiválódnak a steamen, hacsak ki nem másolod a kódot is be nem írod a steam kliensen belül, hogy aktiváld.


Jogilag nem adható el a kulcs (humble szabályzat), gyakorlatilag sokan kereskednek vele.

2018. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!