Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol. Miért nem tudnak Graves...

Lol. Miért nem tudnak Graves ellen játszani?

Figyelt kérdés
Minden meccsemen, ha van egy enemy Graves jg az instant lose. most komolyan, ne mondja már nekem senki, hogy nem lehet megverni egy rohadt Graves jg-t.

2018. máj. 28. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de amikor Gravesszel játszok akkor én is mindig nyerek :,D
2018. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet elkéne kezdenem jg-zni.
2018. máj. 28. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Pillanatnyilag túl erős a hős. Legfőképpen a smokescreen ami ellen sokan nem tudnak mit tenni. A másik, hogy a konstant pusholást könnyen bünteti. A harmadik, hogy ranges és tök szépen lehet vele szedni a két sutyerákot, viszont a legtöbb ranges-hez képes jobban áll neki a tankosság.


"most komolyan, ne mondja már nekem senki, hogy nem lehet megverni egy rohadt Graves jg-t."


Gondolm ezzel a junglereket próbálod szidni. Te mit teszel máshogy, ha graves van az ellenfélnél? Ez csapat játék és fel kell készülni arra is, hogy valamelyik lane-t spoonfeedelni kell, hogy életbenmaradjon.

Minden szerepnek megvan a maga technikája, hogy hogyan segítsen bármely másik szerepnek.

2018. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha jg-be megyek bannolom. Bár mostanában, nem jg-zek, mert szerintem szar a mostani jg. Általában, ha beütöm a lane ellenfelem tornyát megyek a többi lane-re.
2018. máj. 30. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

""Minden szerepnek megvan a maga technikája, hogy hogyan segítsen bármely másik szerepnek.""


"Általában, ha beütöm a lane ellenfelem tornyát megyek a többi lane-re."


Legtöbben ezt teszik, de ezt korlátozza az ellenfél waveclearje vagy kill potential-ja.

Ha nehéz a top lene-d de van gank potential-od, segíthetsz midnek. Te ugyan mégjobban hátrányba kerülsz statokban, mert az ellenfeled tovább farmolhat, de a mided fellélegezhet, az ellenfél midese meg felhúzza magát és elkezdi kioktatni a topost.

A midesed még az is lehet, hogy lemegy botra és tovább viszi az előnyt amit adtál.


Ha megnézed, singed tökre nem jó semmire, de az ellenfél jó célpontnak nézi és elkezdik üldözni, ha proxizik. Ez botlane-ről teljesen leveszi a terhet, mert az idő 90%-ban közelükbe sem kerül az ellenfél junglere.


Tudni, hogy a csapatodnak éppen mire van szüksége, az nehéz. Ha más nincs, akkor a morált lehet építeni. Ajándék wardokkal (ha jungle/support vagy) ward clearekkel, sarival, heralddal.

2018. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!