Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Wars: The Old Republic F2P?

Star Wars: The Old Republic F2P?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az iránt érdeklődnék hogy mennyire F2P (free to play) a játék? Azt tudom hogy régebben elégg P2W volt meg ingyen nem is lehetett vele játszani de most már így 2018-ra mennyire lett "ingyenes"? Érdemes belekezdenem úgy hogy nem akarok/tudok rá költeni vagy inkább hagyjam?


A normális válaszokat előre is köszönöm. :)



2018. máj. 29. 14:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve még annyit hogy minden tartalom hozzáférhető az ingyeneseknek is vagy csak ha költesz rá/megveszed mint pl Guild wars 2-ben?
2018. máj. 29. 14:25
 2/11 LeonScottKennedy ***** válasza:

Ingyenesen is teljesen élvezhető a játék, habár én is befizettem a prémiumra egy idő után.

Max szint elérhető, a teljes sztori kijátszható ingyenesen, illetve tudtommal minden pvp tartalmat is lehet játszani ingyen.

Különösebben nem p2w a játék, legfőkébb kényelmi funkciók fognak feloldódni ha veszel prémiumot.

2018. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tehát akkor ha jól értem semmilyen Content megvonás nincs mert ingyenes vagyok csupán exp boost,ruha meg ilyen "dekorációs/kényelmi" cuccoktól esek el? igaz?
2018. máj. 29. 20:47
 4/11 LeonScottKennedy ***** válasza:
Igen.
2018. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. :)
2018. máj. 30. 11:48
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt esetleg még véletlen nem tudod melyik szerveren vannak a Hunok? :D
2018. máj. 30. 11:49
 7/11 LeonScottKennedy ***** válasza:
Nem, én angol klánban voltam, mindig angolokkal játszottam, bocsi, ezt nem tudom.
2018. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, semmi gond. Köszönöm szépen. :)
2018. máj. 31. 10:08
 9/11 anonim válasza:
Arra tökéletesen jó, hogy megtapasztald tetszik-e a játék vagy sem. Én is F2P vagyok(egyenlőre:D) és elvagyok mint a befőtt, pedig elég sok korlátozás van.
2018. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor mégis csak van korlátozás? :( Milyen korlátozások vannak?
2018. jún. 1. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!