Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha cs:go ba az jelenik meg...

Csak neked kérdése:

Ha cs:go ba az jelenik meg hogy " Ezt a Steam fiókot kitiltotta az Őrség", és a profilomnál a steambe 1 vac kitiltás van feljegyezve akkor mit tudok csinálni? (NEM CSALTAM)

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Beletörődsz.
2018. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Több őrségező játékos (akik visszanézik a meccset a te szemszögedből, mert jelentettek) is úgy gondolta, hogy csaltál, ez a tiltás végleges, nem feloldható.

Őrséghez kell 100 ranked win, ami alatt azért valami már csak ragad a népekre, de ha 5 emberből 3 azt mondja, csaltál, akkor a többség szava dönt.

2018. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Ja, persze "nem csaltál". Tudjuk mi azt. Mindegyik vac-os ezt mondja. A vac végleges, nem feloldható, írhatsz akár Gaben bácsinak is, ő sem oldja fel az accountodat. Megveheted a játékot egy új accounton, telefonszámot cserélsz, csalsz megint és azt is bannolják.
2018. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudjuk, haver/tesó/kutya/macska/Clara játszott a felhasználóddal és ő csalt valójában, nem pedig te.

Nem kell hacket használni és nem leszel bannolva legközelebb. Fogod, szépen megtanulsz játszani és kész.

2018. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez a 4. accountom és az első kettőn tleg csaltam de ezen és az előzőn nem. Lényeg a lényeg, hiába nem csaltam, nem tudom feloldatni?! Ha valaki nyer 100versengőt és még úgy is silver meg nova1 akkor szerinted mi ragadt rá a hülyeségen kívül? az előző accon mg voltam mikor bannoltak. ezen sajnos kiestem nova4.be túl sok volt a pró nova1-2 akik 30:10 be lőtték magukat a kalások ellen.
2018. máj. 30. 14:07
 6/13 A kérdező kommentje:
bocsi mge
2018. máj. 30. 14:09
 7/13 A kérdező kommentje:
Aki nem hiszi el, hogy nem csaltam vissza nézheti a meccseim emeddig tudja.
2018. máj. 30. 14:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Senkit sem érdekel. Sírhatsz itt napestig, a ban bizony végleges.
2018. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csaltál. Pont. Nem, nem kell a magyarázat, csaltál, máskülönben nem bannoltak volna ki. Egyszer csaltál utána soha az életben nem fogod tudni megállni, mint ahogy látszik.
2018. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha olyan mobilszámmal hitelesíted a fiókodat (steam guard), ami korábban hozzá volt adva másik fiókhoz és az a fiók VAC bant kapott, automatán repül a VAC az új fiókra is.
2018. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!