Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történt az Iworld 2-3...

Mi történt az Iworld 2-3 nevezetű internetes játékkal? Lesz még valaha folytatása?

Figyelt kérdés
Nagyon régen az Iworld 2vel az iwiwen lehetett játszani de mivel megszűnt az iwiw ezért a játéknak lett egy külön weboldala ahol futott is 1 évig majd megjelent az Iworld 3 külön weblapon így mind a kettő rész elérhető volt külön weblapon aztán egyik napról a másikra eltűntek nem volt többé elérhető a weblapjuk talán azért mert nem nagyon játszott vele senki de valós okát most se tudom hogy miért.. valaki nem tudja esetleg hogy miért és hogy kik voltak ennek a játéknak a fejlesztői?

2018. máj. 30. 23:09
 1/7 anonim válasza:
Szia! Én is játszottam vele ,és nekem is hiányzik,én csak az egyik isten nevét tudom zoltharét tudtommal neki Szép Zoltán a neve,remélem egyszer újra lesz,így nosztalgiából jól lenne játszani:)
2018. szept. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindannyiunknak nagyon hiányzik.:( Zolthar tervei között szerepel, hogy egyszer újrainduljon. Hát reméljük minél hamarabb :D
2019. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
de jó játék volt istenem :) örülök hogy azzal a játékkal játszottam noki koromban és nem a "fortnájt" játékkal bár akkor hálistennek még nem is volt :D
2020. febr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

de szerettem azt a játékot,én még iworld 3 tesztelő is voltam :D

remélem én is hogy egyszer újraindul. mert tuti lennének sokan akik játszanának. Imádkozzunk :D

2020. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úristen imádtam... Annyi emlék köt a játékhoz. Régen volt. Valami új információ esetleg, hogy van-e esély arra, hogy lesz belőle valami? Jó lenne újra játszani.
2020. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ahh istenem úgy játszanék vele újra. Remélem valamikor tényleg újra fog indulni. Még felnőtt fejjel is élvezném:)
2021. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 adravagyok válasza:
100%
Hiányzoznak a régi szép idők :') talán egyszer tényleg újra játszhatunk vele
nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!