Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan "javítsam meg" az...

Hogyan "javítsam meg" az Essentials-t a minecraft szerveremen?

Figyelt kérdés
Napról-napra több bug lép fel az 1.12-es minecraft szerveremen, és állandóan az essentials parancsokkal van a baj. Néhány napja az volt a gond, hogy leállt a szerver, ha beírtam, hogy /spawn vagy /setspawn, illetve ha valaki meghalt vagy egy új játékos lépett fel. Ez a bug viszont magától megszűnt, de egyben újabb bugokat hozott: A /spawn és /setspawn parancs teljesen eltűnt, ismeretlen parancsként kezeli őket. A szerver már nem áll le a haláltól, viszont most attól áll le, ha beírom, hogy /jail (és minden jail-el kapcsolatos parancsot) és új kitet csinálok (a kitet megcsinálja és azt le is lehet hívni, viszont előtte leáll a szerver). Több kit készítő pluginnal is próbálkoztam már, de egyel sem működött. Van valakinek ötlete arra, hogy hogyan javítsam meg, vagy hogy mi lehet a probléma? A válaszokat előre is köszönöm!

2018. máj. 31. 12:33
 1/6 Jack8 válasza:
Valószínűleg az Essentials verziójával lehet a gond. Próbáld meg letölteni az EssentialsX-t
2018. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Több Essentials, EssentialsX és Bssentials verzióval is próbáltam már, nem megy.
2018. jún. 11. 15:36
 3/6 Jack8 válasza:

1. Próbáld ki ezt: spigotmc.org/resources/essentialsx.9089


2. Nézd meg hogy amikor beírsz egy parancsot pl. /setspawn, vagy csak elindul az essentials plugin kiír -e a console valamilyen hibaüzenetet


3. Ha még mindig nem jó, akkor szedd ki az összes többi plugint, lehet hogy valamelyik más plugin okozza a hibát


4. Próbálkozz más szerver verziókkal is (Bukkit helyett Spigot verziókat) Azokból is a legújabbakat, mivel lehet hogy pl. az újabb spigot build el működik az essentials

2018. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt már mindet próbáltam. Plugin valószínüleg nem kavar be, mert egy reload után romlott el az essentials. Próbáltam spigotot, bukkitot és még néhányat, próbáltam több verzióval is, 1.12, 1.12.1, de nem lett jobb. A spawn probléma eközben megoldódott, csak az EssentialsSpawnt kellett frissíteni, viszont a kitek még mindig nem jók. Próbáltam frissíteni a többi essentials kiegészítőt is, köztük az EssentialsKitManagert is, de nem lett jobb. Próbáltam
2018. jún. 13. 23:38
 5/6 Jack8 válasza:
"Reload után" akkor lehet hogy a configban rontottál el valamit töröld ki az Essentials mappát az összes configgal
2018. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kitöröltem már, gondoltam hátha újragenerálja és akkor majd az elejétől elkezdem és jó lesz, de nem lett jó. Egyébként azóta már megoldottam. Letöltöttem egy olyan plugint, ami kifejezetten kitekre lett kitalálva (GreatKits) és ezzel már működik. Ettől függetlenül köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2018. jún. 18. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!