Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam támogatás (ügyfélszolgál...

Steam támogatás (ügyfélszolgálat) elérése ebben az esetben hogy lehetséges? Megvolt egy játékom Steamen. Volt hozzá még 2 kulcsom. (lent folyt)

Figyelt kérdés
Le akartam tesztelni hogy jók-e (ugye duplikált üzenetet kapok) viszont kiderült hogy a Steam ilyenkor is beaktiválja ezt a 2 kulcsot. És így a supportnak kell írnom hogy egy barátomnak elajándékozhassam. Ha nem írok buktam a kulcsokat. Viszont a Steam támogatói oldalán semmi ehhez hasonló fület nem találok, és egy sz*r e-mail címet se dobnak ki ahová írhatnék. Szóval hogy érem el őket? Magyarul is van ügyfélszolgálat vagy csak angolul?

2018. jún. 2. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem eleve a barátod próbálta beaktiválni? Ha a steamen kaptad valamilyen játékhoz akkor az biztosan jó, szóval felesleges volt próbálgatnod. Ha meg egy kétes oldalról szerezted a kulcsokat (G2A és társai), azzal a steam úgysem fog kezdeni semmit.
2018. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Így van, ha már beaktiváltál egy kulcsot azt már vissza nem kapod.
2018. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ezt meg lehet csinálni mert olvastam már róla, épp ezért vonatkozott a kérdés arra hogy hogyan lehet elérni őket és nem arra hogy mit kellett volna csinálnom. Egyébként is ez a Steam hibája, most nem azért de szerintem az emberek 99%-a nem vágná le magától hogyha így meg akarsz nézni egy kulcsot akkor is beaktiválódik.
2018. jún. 2. 16:52
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem a steam hibája, hanem rohadtul a TE hibád. Ők meg mondták hogy semmilyen felelősséget nem vállalnak a viszonteladótól vásárolt kulcsokért és ha már beaktiváltad ők nem adják vissza.


Ha lenne ilyen kulcs letesztelős dolog akkor bizony nem a "termék aktiválása steamen" lehetőséget kellene kiválasztani.

2018. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Steam ilyenkor is beaktiválja ezt a 2 kulcsot."


Itt bukik az egész. Ugyanis ha olyan kulcsot akarsz regisztrálni ami már megvan játék akkor ezt az üzenetet adja: Már rendelkezel a termékkel.


Szóval hogy a valós kérdésre is válaszoljak: Nem, nem lehet levenni fiókodról a regelt játékot és eladni másnak.

2018. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Ja és nem is aktivalja a kulcsot, most próbáltam emg poénból egy bundle szökevény játék kulcsával, megpróbáltam egy accon amin megvolt, jött az üzenet, másik accon gond nélkül elfogadta...
2018. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Látom akkor nem volt világos a kérdés. Azért fogalmaztam röviden mert bíztam benne hogy így csak az fog válaszolni akinek volt ilyenben része. Persze ügyfélszolgálati elérést mást is tudott volna írni de az valahogy lemaradt..


#4 válaszoló: Nekem nem sok fogalmad van a dologról kérlek inkább hagyd a kérdést.


#5. válaszoló(és szerintem a #6. is te vagy): "Itt bukik az egész. Ugyanis ha olyan kulcsot akarsz regisztrálni ami már megvan játék akkor ezt az üzenetet adja: Már rendelkezel a termékkel."


Ez az eset állt fent. Ahogy írtam is duplikált(már megvan ez a termék) üzenetet kapok. Ugyanez volt velem hogy Humble-s kulcsot akartam letesztelni és aztán mikor odaadtam haveromnak ő már azt az üzenetet kapta hogy ezt a kulcsot aktiválták már, hiába van meg nekem a játék.


Erről olvastam egy olyat(angol nyelvű fórumon) hogy valóban ilyenkor is beaktiválja és a Steam support-nak kell írnom hogy elküldhessem a Steames barátomnak.

2018. jún. 3. 17:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Látom akkor csak az egyik kommentemet olvastad el figyelmesen. Nem aktiválja be olyankor se, egyrészt elméletben is hülyeség volna, másrészt direkt megpróbáltam. :D
2018. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem ugyanez volt mint írtam és beaktiválta. Vagy a Humblebundle vert volna át egy 200 forintos kulccsal(főleg hogy ingyen osztogatták)? Nem hiszem.
2018. jún. 8. 10:13
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor sehogyan se tudom elérni a Steam ügyfélszolgálatát?
2018. jún. 8. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!