Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen díjakat gyűjtött be az...

Milyen díjakat gyűjtött be az Assassin's Creed játéksorozat részei?

Figyelt kérdés

Nagybátyámnak akarok egy picit "hencegni", hogy az egyik kedvenc játéksorozatom igenis az egyik legjobb franchise a játéktörténelemben, és számos eredményt zsebelt már be. Az én eddigi rávezetésemmel azért már kezdi pedzegetni a dolgot, de még mindig nem az igazi, és még benne van egy picit a "Ez is csak egy játéksorozat a sok közül" vagy a "tucatjáték sorozat" érzés, ezt akarom most végképp megszüntetni benne. Tudom a google a barátom, de eddig az AC 2-ről láttam azt, hogy az év játéka lett. De szerintem más részeknek is vannak díjai, amiben szinte biztos vagyok. További eredmények is jöhetnek róla, pl. hogy 2006 szeptemberére a játékeladások elérték a 100 millió eladott példányt. Bármilyen siker, eladási adat, díj, bármi.

27 éves létemre nemrég szerettem bele a sorozatba, most az Ezio Collection-t (Assassin's Creed 2, Brotherhood, Revelations) nyomom, azon belül is a Collection trilógianyitóját, a 2.-részt;)

Már most várom az Odyssey-t, Görög-Spárta-300 rajongó vagyok:D



2018. jún. 3. 20:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!