Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 4 vélemény?

Harry3097 kérdése:

Fallout 4 vélemény?

Figyelt kérdés

Elég sok kritikát néztem/olvastam (IGN, Gamespot, stb.) amelyekben a játék 9/10 kapott. Viszont sok játékos és főleg fan-nok azt mondják hogy csalódás. Nem játszottam az előzőkkel, megéri megvenni?

Az alternatívák Bloodborne (tudom hogy. Nehéz :D) vagy Witcher 3, PS4-en játszom.



2018. jún. 4. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az RPG-fanok szokták a szájukat húzni hogy túlságosan le lett egyszerűsítve a játék és talán nagyobb az FPS-élmény benne mint az RPG.


Számomra nem jelentett semmi rosszat, én inkább hajlok az FPS felé. A játék annyi élményt nyújtott hogy nagyjából a második fősztori-szál küldetés előtt ~300 órányit töltöttem a világ felfedezésével, mellékküldetésekkel, több tíz órányi építgetést a DLC-kkel, majd még 50 órányit a főküldetések befejezésével és az összes achievement megszerzésével, és végül csak azért hagytam abba mert már nem maradt szabad időm játszani. Még szerintem 50-100 órányi freeroam élmény maradt volna a részemről.


Másik kérdés másik szemszögből:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__9286827-..

2018. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Értem. De úgy tudom hogy Fallout 4-ben bármikor át lehet váltani 3rd person view-ba.

2018. jún. 4. 20:06
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Én ugyan nem játszottam a Fallout 4-el de a Witcher 3-at és a Bloodbornet viszont nagyon tudom ajánlani. :D
2018. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Játszottam az összes Fallout játékkal és az összeset szeretem is. Ha a fallout szériát veszem alapul, akkor a fallout 4 egy rossz játék. Ha csak magát a játékot nézem, akkor meg szuper. Vannak benne hibák és tényleg nagyon le lett butítva, hogy minnél több embert megfogjon és ne csak a diehard fallout fanokat. A játék élvezetes a legtöbb dlc pocsék 1 kivételével, ami a far harbor + a nuka world dlc jól néz ki, de történetileg vacak.

Könnyedén el lehet tölteni benne több száz órát. Ami a legrosszabb benne az a vége, az olyan semmilyen. A játéknak nincs is igazán vége. Én amikor befejeztem akkor vártam, hogy valami történjen... bármi... de semmi. Ennyi volt a játék fő sztorija.

2018. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az mondjuk fontos lenne, hogy jó legyen a storija. Tudom hogy ezek olyan sandbox RPG játékok, viszont számomra fontos a sztori nagyon. Tehát, javasoljátok hogy megvegyem, vagy inkább Bloodborne vagy Witcher legyen?
2018. jún. 4. 23:11
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Én a fallout 4-et ajánlom, az összes falloutot végig toltam de a 4 megtetszett nagyon, bár a 4 storyja tényleg olyan semmilyen.


A Witcher is nagyon jó.

2018. jún. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos a sztori akkor Witcher legyen szerintem.
2018. jún. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a történet nagyon fontos neked, akkor lehet nem a fallout 4 a legjobb választás. Úgy igazán nincs története. Inkább csak járod és fedezed fel a világot, miközben segítesz másokon.
2018. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 CukorHero ***** válasza:
Ha a story a fontos akkor a Witcher egyértelműen. A Falloutban inkább a mellékküldetéseken van a hangsúly, és a storyja elég ramaty.
2018. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én álláspontom már be lett linkelve az első által, de ez nem jelenti azt, hogy nem ajánlom, én egy számozott Fallout résztől komoly rpg élményt várok, de ettől eltekintve nem egy borzslmas játék.


A világ továbbra is remekül meg lett alkotva, és rengeteg apró történetet meg lehet ismerni, melyek komoly érzelmi töltéssel rendelkeznek, vagy bemutatják a játék világát. Vannak érdekes mellékküldetések, és karakterek is. Viszont maga a main story gyenge lett.


Ha olyan játékot keresel, melyben fontos a történet, akkor a Witcher 3-at ajánlom. Bár kevesebb szabadságot ad, mint általában az rpg-k, a gyönyörű, érzelmekben és izgalmakban gazdag kalandban lesz részet, mely során komoly morális döntéseket kell hoznod, és itt nincs jó és rossz (Mondjuk, ez kb. a Fallout-ra is igaz.)

2018. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!