Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eldarya nevű játékban, egyik...

Eldarya nevű játékban, egyik karakteremtől hogyan tudok venni dolgokat a másiknak?

Figyelt kérdés

Törölni akarom az egyik régi fiókomat, mert újra kezdtem az egészet.

Viszont nem szeretném ha a maanám elveszne, illetve könnyebb lenne így előlről kezde ha már van alapból pár ezer maanám.

Válaszokért köszi! :)



2018. jún. 5. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkognitó ablakban vagy másik böngészőben lépje be az egyik karakteredhez, a másik az alapböngésződben nyisd meg. Így eltudod adni magadnak a piacon a holmikat. A maanát meg úgy, hogy kiraksz valami értéktelen dolgot (pld pamutvirág) akkora értékért, mint amennyi maanád van és megveszed magadtól.


Más módja nincs a dolognak, sajnos.

2018. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! ^^

egyik ismerősöm segített átvinni a dolgokat, de így nem kell őt zaklatnom :")

2018. jún. 8. 16:32
 3/5 A kérdező kommentje:
kipróbáltam, de nekem sehogy sem akar működni.. no mindegy.
2018. jún. 8. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért nem működött (gondolom nem "láttad" a másik kariddal kitett cuccokat), mert ugyanarról a gépről léptél be mindkét fiókba, tehát az IP címed nem változott, a rendszer pedig -többek között- ezt is megjegyzi. Az azonos IP-vel belépő fiókok (egy gépet használók esetén pl) nem látják egymást a játékban.


Az inkognitó ablak sem fog ezen segíteni, mert nem fogja "eltakarni" az IP-t a szolgáltató (ezen esetben az Eldarya) elől, mindössze arra jó kb, hogy az ebben a módban megtekintett dolgok és böngészési előzményeid nem lesznek láthatóak a normál módban.

2019. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben csak harmadik fiókkal (egy másik gépről, vagy egy ismerőssel az ő gépéről) lehet megoldani, ahogyan írtad is, hogy úgy sikerült átvinni a cuccokat.


Viszont nem árt óvatosnak lenni, mert a többes fiókbirtoklást elég szigorúan büntetik mostanság, de ezt bizonyára tudod.


#4-es voltam.

2019. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!