Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Már nagyon réhóta játszok a...

Már nagyon réhóta játszok a sims 4 és unom. Semmi kiegészítőt nem tudok berakni, egyedi tartalmat nrm tudok . Mit csnájak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Keress egy új játékot.
2018. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értékelem a válaszod de én a játékra gondoltam
2018. jún. 7. 06:26
 3/13 fotoszintézis ***** válasza:
54%

Legalább egyszer elolvashatnák az emberek a kérdést mielőtt kiírják.

A kérdésből nem derül ki, hogy egész pontosan mi a kérdés, de ami még nagyobb baj, hogy kevés az adat. Az elírás is sok a megfogalmazás is rossz.


Erre a kérdésre tíz pontból hármat adok. Sajnálom, de ez nagyon gyenge teljesítmény volt :(. Ezt a kérdést senkinek nem tudom ajánlani.

||3 PONT||

2018. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy kritizáljatok hanem azt hogy válaszoljatok! Bővebben az lenne hogy unom a játékot mert mindig az van hogy férjhezmegy gyereke lesz az felnő és minden karakteremnél ez a folyamat. Nem tudom hogy még mit kéne csinálnom
2018. jún. 8. 06:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Mért nem tudsz kiegészítőt venni? Ha vennél sokkal izgibb lenne. Lehetne éttermed állatosvosi rendelőd, állatok, vámpírok. Amúgy Modok is vannak, sellős, tündéres, zombis és még 1000fajta, nem kerül pénzbe. Amúgy nem csak arról szól a játék h szerelem gyerek halál. Vannak kihívások is, sokfajta, olvass utána. Csinálj történetet, tölts le pózokat fotózd le simeid és írj mellé sztorit. Maxold ki a képességeket, építs szállodát, kastélyt, uszodát. Ezernyi lehetőséged van csak használd a fantáziád.
2018. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak nagyon köszönöm ez tényleg hasznos válasz de amiket felsoroltál hogy mod meg ilyenek azokat nem tudom berakni/ ha nézek róla videót akkor se.... Nekem kalóz windowsom van
2018. jún. 10. 07:27
 7/13 fotoszintézis ***** válasza:
A kalóz windowsnak semmi köze hozzá. Ha a játék nem eredeti, úgy már érthetőbb.
2018. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Játék eredetei. Csak mivelhogy nem tudok annyira angolul ezért egyszerűbb ezeket csinálni. A kaloz windowshoz csak annyival van koze hogy nem tudok egyedi tartalmat letolteni😥
2018. jún. 11. 06:55
 9/13 marika1952 válasza:
Kezdj el élni, csinálj vmi hasznosat. Sokkal jobban fogod magad érezni mint a gép előtt pár egyszerű AI figurát irányítgatva. Lépj be egy segélyszervezetbe ahol emberekkel foglalkozhatsz, pl. a Bátor Táborba. Készíts madárodút énekesmadaraknak, ha városban laksz járj el rendezvényekre, stb. Annyi lehetőség van a világban, csak ki kell kapcsolni azt a szar számítógépet.
2018. jún. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz.... Valójában van egy kutyám úgyhogy unatkozni nem lehet mellette😅
2018. jún. 13. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!