Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Angolosok ezt valaki le tudná...

Angolosok ezt valaki le tudná fordítani?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=3Atc_tsAE6E

Erre a videóra lenne szükségem de hamar, németet tanulok és ez angol, nem értek belőle minden szót, meg a nyelvtanom is pocsék szóval jó lenne ha egy angolos kisegítene egy németest :D



2018. jún. 6. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb holnap reggelig lehetne gepelni az egesz video forditasat.

Es hamar kapnal nemet videot is.

2018. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekelt a videó, de ohh istenem mennyit beszél a fickó... Végigtekerve az előnézeti képeket amíg a minimapnál kiírja a pontot és visszatekerve annyit, hogy legyen értelme amit kiírt oda:


Játsz egyszerű champeket a tier lista tetejéről.

Nézzd vissza a mecseid, főleg a rosszakat és elemezd ki őket.

Ha felhúz a játék akkor ideje piheni.

Ha nem megy a lane akkor menj védekezőbe és hagyjad a csapatotod hogy carryzen téged, minimalizáld a veszteségeket.

2018. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) Ezekkel nem lettem előrébb, de nagyon rendes vagy, hogy leírtad a lényeget! Ha esetleg lolozol jelölj be: MANS NOT FEED
2018. jún. 7. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg azt mondja, amit a kedves válaszoló leírt :D


Annyival tudnám kiegészíteni, hogy van valami LS koreai akárki, aki csinálja ezt a tier listát és azzal játssz, amelyiknek S rangot ad. meg azt mondogatja, hogy egyszerű champekkel játsz, pl Annie. és semmiképpen se bonyolulttal, mint pl yasou vagy mi a neve, mert a velevaló jó játék elvonja a figyelmet az összjátéktól.

Meg hogy idő kell hozzá.

Amúgy nagy clickbait a videó, ezeket magamtól is tudtam és sosem fogok diamondba menni, mondjuk legfőképpen azért nem, mert már nem játszok:D

inkább olyan videókat nézz, amely a játékbeli technikát ad, értem ezalatt, hogy hogyan radarozd a minimapot, hogyan farmolj effektíven stb.


én azt mondom, hogy

2018. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a te válaszod is, a farmolás engem nem fenyeget mivel support main vagyok. :p

Mellesleg ez akkor nem clickbait, ha teljesen kezdő játékosoknak szól, de amúgy tényleg haladóknak nem mond sok újat. :D

2018. jún. 8. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!