Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Raibow six siege starter...

Raibow six siege starter editiont vegyem meg vagy a CS:GO-t?

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
R6S-t
2018. jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A R6S Starter kiadást SOHA, ingyen se szerezd be! Azzal a verzióval annyira lassú a fejlődés, hogy ötször annyit kell játszanod vele, hogy kioldd az operátorokat. Most a Standard is csak 20 euró a Uplay Store-ban, annál alább ne add!

Én nem szeretem a CS:GO-t, de sokkal könnyebben tanulható, mint a R6. A Rainbow-ban nem csak jól kell lőnöd és helyezkedned, de ismerned kell a pályák legapróbb szegletét is, az összes operátor összes képességét, azok ellen hogyan lehet védekezni, stb. Nekem 700 órám van benne, barátokkal játszom, de még így is állandóan előfordul, hogy védekezőként felkészülünk a támadásra, erődítjük az egész pályát, aztán 30 másodperc alatt halomra öldökölnek minket. A Rainbow könyörtelen a kezdőkkel, de jobb játéknak tartom, mint a CS-t.

2018. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!