Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak LoL-ban EuW szerveren...

Vannak LoL-ban EuW szerveren lány support mainek?

Figyelt kérdés
Nagyon rég volt hogy találkoztam volna egyel is, és adc mainként jó lenne ha a supportom tudná mit csinál, (azért lányra kérdeztem rá mert velük jobban el lehet lenni szerintem)

2018. jún. 9. 19:31
 1/4 pappgr ***** válasza:
Vannak, a játékosok kb 30-40%-a nő, de azokból nem egyészen 20%-a játszik rendszeresen supportot, mert nem szeretik ha supportnal kategorizálják őket csak mert támogatót játszanak. De nincs értelme rákérdezni hogy mi van a fehérnemű alatt, mert akkor biztos nem fognak veled játszani (perverznek tűnsz), vagy simán annyit mondanak hogy férfiak, nem mintha bizonygatni kellene. Játsz aztán ha találsz egy supportot aki jófejnek tűnik vedd fel barátnak, nem értem miért számít hogy milyen nemű.
2018. jún. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm...ezt jó tudni köszi. amúgy személy szerint jobban kijövök lányokkal és az előző duó társam is lány volt, csak azért írtam.
2018. jún. 10. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen divbe vagy?
2018. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Season kezdéskor lenyomtam a 10 meccset (tudom, hülye voltam) és bedobott S5-be. Azóta nem rankedeztem szinte semmit. Inkább a normálok híve vagyok, köszönhető ez annak is hogy most arra megyek hogy minden marksman meglegyen lvl7-re.
2018. jún. 10. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!