Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Microsoft Game Pass próbaidő...

Microsoft Game Pass próbaidő közben előfizethetek az akciós havidíjra?

Figyelt kérdés
Beaktiváltam a 14 napos Trial Game Pass-ot, viszont láttam, hogy most akciósan 200 Ft 1 havi előfizetés. Na mármost, az akció hamarabb le fog járni, mint az én Trialom és mikor rámegyek arra, hogy meg szeretném hosszabbítani, a teljes 3000 Ft-os árat írja. Meg lehet valahogy oldani, hogy akciósan tudjak hosszabbítani? Vagy le lehet mondani magát a Trial verziót, hogy még akciósan tudjak "frissen" előfizetni? Vagy ez az akció csak azoknak jár akik még egyáltalán nem fizettek elő a Trialra sem?

2018. jún. 10. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

persze, a 14 naphoz hozzáíródik az előfizetésed ideje.

Pl 10 napod még van és fizetsz 30 napra, akkor még 40 napig van előfizetésed.

Viszont ez többségében megújuló fizetés, tehát ha lejárna automatán levonja a bankkártyádról a pénzt, arra figyelj, szóval ha nem akarod már, akkor ki kell kapcsolni.

2018. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy hozzáadódik, viszont ha én most előfizetek a havidíjra, akkor hiába akciós most, nekem teljes árú 3000 Ft-ot kéri. És azt szerettem volna megtudni, hogy valahogy megoldható-e, hogy az akciós 200 Ft-os árat fizessem ki érte, ne kelljen a teljeset.
2018. jún. 10. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!