Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyha én airsoftozni szeretné...

Hogyha én airsoftozni szeretnék de a pisztolyok jönnek be a legjobban akkor, ha veszek egy viszonylag erös pisztolyt megkapom a normális airsoft élményt vagy csak CQB pályákon fogok tudni vele jól érvényesülni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy ilyen szimulációs meccseken vagy szabad téren lehet csak pisztollyal játszani vagy az kizárólag másodlagos fegyver szerepét tölti be?

2018. jún. 11. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán , nézd meg a youtube videókat japán feltöltőktől,pl Beretta PX4 simán jó .
2018. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz a választ haver de engem inkább az érdekelne hogy pisztollyal fogok e érvényesülni mások ellen akik Assault Rifle Sniper ilyesmikkel mennek :D
2018. jún. 11. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Max csak CQB pályákon. Kint a szabadban nem sokat ér, csak másodlagosnak ajánlják, mert sokkal messzebb elvisz egy AR is. Ami meg felvenné velük a versenyt csillagászati áron lenne.
2018. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Bárhol érvényesülhetsz csak a módját kell megadni.

CQB az semmi extra, legfeljebb a tárad mérete fog hátrányt jelenteni.

Szabadtérre meg szerezz egy pajzsot.


Nálunk is volt egy fenegyerek aki sokáig csak egy pisztollyal szaladgált. Mostanra viszont már a bal kezére egy fél embernyi házi készítésű plasztik átlátszó pajzsot erősített.

Mivel a pajzsot amúgy is csak pisztollyal vagy egyeslövéses fegyverrel szokták elviselni ezért tökéletes.

Csak arra ügyelj, hogy ne rúgós legyen. Az gáz ha minden lövés után fel kéne húznod. Idővel meg rakhatnál a meggyőződre ilyen kis aranyos dolgot, most találtam :) [link]

2018. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:o jut eszembe, előző vagyok:


"viszonylag erősebb" pisztolyt. Jobb ha tudod, hogy a pisztolynak a lő-távjával van a baj alapvetően. A lőtávot meg csak minimálisan befolyásolja a fegyver ereje. [fps]

A lőtáv az leginkább hopupon múlik akárcsak a pontosság.

2018. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Ez a pajzsos téma amit mondtál elkezdett érdekelni eléggé jól hangzik meg minden lehet meg is valósítom :)
2018. jún. 12. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:
De a lőtávot meg a bb súlya befolyásolja nagyon erősen, azt meg az fps határozza meg, hogy max milyen nehezet tudsz használni. Meg hogy milyen gyorsan ér a célba a bb, az is fontos. Szóval egy long range pisztoly mindenképp erős kell legyen.
2018. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!