Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Elder Scrolls játékok...

Polgarjeno kérdése:

Az Elder Scrolls játékok kapcsolódnak egymáshoz?

Figyelt kérdés
Most jelentették be a VI. részt, még egy elder scrolssal sem játszottam, csak a skyrimmel pár percet.

2018. jún. 12. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy világban játszódnak, viszont a részek nem kapcsolódnak össze. Vannak utalások, meg lore ami megegyezik, de ha te a 6. résszel szálsz be, akkor is teljes lesz az élmény. (Más kérdés, hogy majd csak next-gen konzolokra jön majd, az meg nem mostanában lesz.)
2018. jún. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta.

Lazán kapcsolódnak egymáshoz. Minden újabb részben lehet találni könyveket, feljegyzéseket, stb. amik az előző játékok cselekményeire utalnak, sőt ilyen jellegű küldetések is előfordulnak pár helyen. Az 5. részben ráadásul jópár helyszínt is meg lehet látogatni újra, ahol először a 3. részben jártál - és ez szerintem hangulatosabb.

Ettől függetlenül, az egyes játékok fő cselekményei nem fedik át egymást, és önmagukban is egésznek mondhatóak.


Nyilván egy sorozat játszását aki komolyan gondolja, az az első résztől kezdi. A TES I: Arena és a TES II: Daggerfall ma már ingyenesek és a további részeket is piszokolcsón be tudod szerezni, ha le vannak akciózva.

2018. jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előttem lévők szerintem helytálló választ adtak, csak megerősíteni tudom őket.

A lore nem olyan érdekes, de két kaszabolás között megjön az ember kedve egy kis olvasáshoz. Valószínűleg sok olyan könyv lesz a hatodik részben, amik az előzőkben is szerepeltek, de mindegyiket elolvashatod az interneten a játék fordítását végző csapat, a Morrohun team oldalán. Nagy durranásra ne számíts, ezek a könyvek önmagukban egyáltalán nem érdekesek.

Amúgy a Skyrimet mindenképpen kezdd el. A legjobb Elder Scrolls-ok egyike.

2018. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. jún. 15. 02:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!