Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Yakuza játékok tényleg...

A Yakuza játékok tényleg nagyrészt a harcról szópnak?

Figyelt kérdés

Most, hogy bejelentették a PC-s verziót felkeltette az érdeklődésem, mert mindig is szerettem a "gengszter" játékokat, ahol alvilági figurák bőrébe bújhatunk, esetleg az igazságszolgáltatást képviselő karaktert irányítunk pl. egy nyomozót.

Így a GTA sorozat, a Mafia részek, a Sleeping Dogs és az L.A. Noire is hatalmas kedvenc.


Eddig abban a tévhitben éltem, hogy a Yakuza hasonlít ezekre, de ahogy nézem nagyrészt átvezető videókból áll, melyet tömegverekedések szakítanak meg, mindez tonnányi minijátékkal fűszerezve. Tehát amolyan jrpg, beat 'em up keverék, ami nem is ad túlzottan sok szabadságot, talán még annyit sem mint a Mafia első része, vagy az L.A. Noire.


Nektek mi a véleményetek a sorozatról?


2018. jún. 12. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik, teljesen animé érzésem van tőle

"Omae wa mo shindeiru"

"NANI"

és elkezdenek verekedni

nekem kábé ennyi a sorozat

persze mögötte ott a sztori, de nem tudtam élvezni emiatt a stílus miatt

2018. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Én se igazán szeretem az animéket, és a mangákat, de teljesen nem zárkózom el a japán dolgoktól, de ha tényleg az utcai bunyó az egész gerince nem biztos, hogy érdekel, de akkor, majd alaposabban utána nézek.
2018. jún. 12. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan a Yakuza széria tényleg nem nagyon hasonlít a fent említett címekhez de szerintem ennek ellenére tehetsz vele egy próbát.

Amiért szeretem a Yakuza szériát:

+Remek történet, jó karakterek

+vicces/kreatív mellék küldetések

+szórakoztató mini játékok

+fun harc rendszer


Amit nem szeretek a Yakuza szériába

-a vége felé kicsit monotonak érződik(annak ellenére hogy valamikor próbálja valamivel fel dobni a gameplay-t)


A helyszínről annyit hogy van egy hangulata, mivel nem valami nagy a vége felé már kicsit úgy érzed mintha ott laknál :D


Ha tennél vele egy próbát akkor mindenképp a Yakuza zero-val kezdj eddig annak tetszett a legjobban a sztori-ja és időrendi sorrendbe is ez van legelől

2019. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a kedven sorozatommá nőtte ki magát.

A karakterek és a világ is fantasztikus, kimagasló mellékküldetések.

Nagyon szeretem kiryut ezért volt számomra a 6. rész kicsit csalódás. Bár rossz játéknak egyáltalán nem nevezném de az új helyszín ellenében (ami nagyon hangulatos városka lett) kevés volt a tartalom mellékküldetések terén, és a harcrendzser is könnyen megunható. Legalább a kiwami 2. részével kijavították ezeket a hibákat.

Illetve kellet volna egy olyan főgonosz kellet volna aki erősebb kiryunál, és csak az élete feláldozásával bírta volna legyőzni őt. Én valahogy így képzeltem volna el az utolsó játékot.

Bár attól függetlenül bekönnyeztem a végen.

2019. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!