Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nekem ajánlani FPS...

Tudnátok nekem ajánlani FPS nézetű horror játékokat?

Figyelt kérdés
Még új vagyok ebben a műfajban. Olyasmikre gondolok mint a Resident Evil 7 vagy az Until Dawn, de akár régebbi is lehet :)

2018. jún. 14. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Horror:

Outlast, Outlast 2, Monstrum, Condemned: Criminal Origins, FEAR, FEAR 2, FEAR 3, Amnesia: The Dark Descent, Penumbra Overture, Penumbra Black Plague, Penumbra Requiem, Call of Cthulu (sorozat?), The Forest, Aliens vs Predator 2, Fatal Frame 1, Fatal Frame 2, Dreadout, Agony, Scorn (még nem jelent meg), SOMA

Rengeteg egyéb indie fejlesztésű játék


Akció-/Kalandjátékok horror elemekkel:

Metro 2033, Metro: Last Light, STALKER Clear Skies, STALKER Shadow of Chernobyl, STALKER Call of Pripyat, Killing Floor, Killing Floor 2, Left 4 Dead 2, Dead Island, Dying Light, Unreal, DOOM 3, Aliens vs Predator 3 (2010), Aliens: Colonial Marines


Hirtelen ennyi jutott eszembe

2018. jún. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat, a Fatal Frame az nem első nézetű.
2018. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2018. jún. 14. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!