Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul a sims4 jatek a...

Nem indul a sims4 jatek a gepemen?!

Figyelt kérdés
Regebben letoltottem netrol rendesen mukodott az egesz, aztan leakartam tolteni hozza egy kiegeszitot, ott azt irtak, hogy toltsem le az Origint es letoltottem es azota nem indul a jatek. Azota letoroltem meg az Origint es a Sims 4-et is, de a Sims 4-et mar vissza le is toltottem, de most sem indul. Tipp? :/
2018. jún. 14. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

az Origin az Electronic Arts kiadó kliense, ahol eredetiben lehet megvenni a Sims4-et, a tartalmak is az eredeti játékhoz vannak írva, ezért ment tönkre (mivel te "letöltötted", nem megvetted).


Töröld le az Origint, A Sims 4-et, az egyedi tartalmat, majd magát a mappát, ahova felraktad a sims4-et is töröld.


Utána rakd fel újra a letöltött játékot és tört fel (crackeld).

2018. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valóban töröld le originnel együtt és tedd újra a játékot (bár elvileg nem kéne, hogy gondot jelentsen hogy fent vaz az origin tekintettel arra, hogy a crack lényege az hogy kiüt minden az ea szervere felé történő kommunikációs kérelmet, és elindítja a játékot tulajdonképpen offline módban).

Ne felejetsd el, hogy ha a kiegészitőt utána töltöd le külön a már működő játékhoz, ahhoz általáb megint újabb "crack" van, mivel az indító fájlnak módosulni kell, tehát ezesetben crackeld újra!

De egyébként ha nem akarsz ezzel vesződni, tudok küldeni olyan torrentet amiben benne van minden kiegészítő, és eleve crackelve van.

2018. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!