Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek hogyan fog folytat...

Szerintetek hogyan fog folytatódni a Tomb Raider játék?

Figyelt kérdés
Most fog kijönni a Shadow of the TR, ami a trilogia befejező része. Ha lesz (biztos lesz!) majd pár év mulva következő része, szerintetek még mindig ezen a "fiatal" Lara vonalon fog mozogni? Vagy folytatodik ott ahol a TR Underworld abba maradt?

2018. jún. 18. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan fog folytatódni azt nem tudom, de én örülnék neki, ha a későbbiekben magunk mögött hagynánk az ázsiai és amerikai kontinenst. Nem tudom mennyire vagy képben a régi Tomb Raider játékokkal, de a legtöbb valamelyik közép-dél amerikai vagy ázsiai ország területén játszódik.

Visszatérhetnének Afrikába, lehetne megint valami egyiptomos, vagy valami ősi afrikai törzsi legenda a középpontban. Vagy lehetne akár Ausztráliában is, az Északi vagy Déli sarkon, mindegy végül is, szerintem nagyon jó kis legendákat lehetne innen összeszedegetni.

Szerintem a Shadow of The Tomb Raider után már nem látjuk többé a fiatal Larát, ha kapunk még Tomb Raider játkokat, akkor abban már az idősebb, tapasztaltabb Lara köszön vissza.

Nekem végül is mindegy, csak legyen benne tényleges sírrablás, ereklye, kulcs gyűjtés és ne csak választható legyen :/ engem ez idegesít az újakban, hogy nem kötelező ereklyéket gyűjteni és nem kötelező bemenni a sírokba...szerintem egy Tomb Raider játékban ez lenne a minimum.

2018. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Képben vagyok nagyon is :) Igen a shadow of the TR-ben kicsit csalodottan kostatáltam h peru és mexico a helyszin..ismét... Vhogy nekem a TR reboot nagyon erőltetettnek tűnik, nem rossz játék, csak vhogy probaltak nagyon kierőszakolni egy uj játékot. Viszont a rise of the TR-ben nagyon örültem a Croft manor-nak. Végre egy kis nosztalgia :). Remélem ugy 2020 körül már a jó öreg rafkos tapasztalt Larát kapjuk vissza :)
2018. júl. 9. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!