Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Semmilyen játék nem köt le....

Semmilyen játék nem köt le. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem jön be a fortnite nem köt le semmilyen játék mostanában.Régen sokkal jobb játékok voltak.Mivel játszhatnék?Mondanátok olyanokat amik valósághű dolgokra épülnek nem ilyen meseszar mint a fortnite stb?

Előre is köszönöm.(lövöldözősök előnyben)(gépigény nem számít)



2018. jún. 19. 23:25
 1/8 anonim válasza:
0%
Probaltad mar a minefraftot azt sokan szeretik. Egyebkent en inabb youtubeozok, a jatekok mar engem se kotnek le . (Bar regebben en szeretem a Swordigo nevu jatekot. Probald ki :) )
2018. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Csajozzál.

"Régen sokkal jobb játékok voltak"

Úristen, hány éves vagy, hatvan? Mert az ilyesmit a vénemberek szokták szajkózni.

2018. jún. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik hogy egy rakás játék létezéséről nem veszel tudomást. Miért kellene Fortniteozni? Ha nem tetszik, ne játssz vele, ez ilyen egyszerű.


Találj magadnak más elfoglaltságot is, ha nincs kedved játszani, csinálj mást.

2018. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de én nem kioktatást hanem játékokat kértem..
2018. jún. 20. 08:58
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem jatekra van szukseged hanem motivaciora.

Ugy a legkonnyebb kiegni ha csak az aktualis divatjatekokra figyelsz oda. 2 jatekot tolok, egyiket 9, masikat 5 éve, es valoszinu az utobbit maga a szerverek lekapcsolasaig fogom.

Regen? Mit jelent az, 2 éve?

19 éve jatszom, nem a jatekok lettek rosszabbak hanem maga a jatekosok.

2018. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Próbáltad már fifát? PUBG-t? Battlefieldet? Battlefrontot? Esetleg ARK? Vagy a The Forestet?

Esetleg LEGO-sakat? Castle crasher-t? Far Cry-t? A Way Out-ot? Overcooled-et? Cupheads-t? Bloody Trapland? Farming Simulator? Gta?... És még sorolhatnám... Nézz szét steamon, nézz szét youtubeon hogy mi a felkapott, és ha megtetszik valamelyik akkor megis van mivel játsz!

2018. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom nézzél inkább filmeket, lehet jobban le köt.. Olyan igazán jó játékot mostanság nem fogsz találni, próbáld meg az AC IV-t, hajós,kalandos, játék remélem élvezni fogod.
2018. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

PUBG, Rainbow Six Siege, Counter Strike:GO

, Battlefield 1, Call of Duty :WWII

Ha ez kevés és hallottad vagy nem tetszik mennyél mást csinálni. Más már nem segít rajtad. Van még pár ami nagyon jó ,de én hirtelen ennyit tudtam mondani.

2018. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!