Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki a legkedveltebb/legutáltabb...

Ki a legkedveltebb/legutáltabb banda/szereplő a GTA San Andreas-ban?

Figyelt kérdés

Én egyszer már feltettem ezt a kérdést, de egy f...szkalap széttrollkodta azzal, hogy nem a kérdésre válaszolt és vitázott. Ezért letöröltettem a kérdést. Ezt a szituációt ezúttal szeretném elkerülni, trollokat nem kérek. Szóval, nektek ki a kedvenc/legutáltabb banda/szereplő a GTA SA-ban?


Nálam: Kedvenc szereplő: Hát... nem is tudom XD. Egyik sem olyan, hogy nagyon "szerethető" lenne. Ja, de várjunk: Cesar jó fej. És Madd Dogg is.

Utált szereplők (na, ezekből van XD): Big Smoke, Ryder (rohadt árulók), Tenpenny, Pulaski (s...ggfej fakabátok), Catalina (idegesítő 3,14csa), OG Loc (xar pózer rapper, idegesítő hanggal), Mike Toreno (a rohadt repülőgépes küldetései miatt). Illetve még Sweetet is ide sorolom, mert annak ellenére, hogy tesó, baromira nagy s...ggfej tud lenni.


Bandák közül kedvenc: Triádok, Grove Street Families.

Utált: Az összes többi.


;)


Ti jöttök! Várom a válaszokat!



2018. jún. 21. 03:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, Truth-t, Zero-t és azt a két brit szereplőt kihagytam! Truth a "kedvelt" kategóriába tartozik, bár kicsit őrült, Zero semleges, bár a küldetéseitől falra tudnék mászni, a két brit csávó pedig megint csak semleges.
2018. jún. 21. 03:14
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyik karaktert sem kedveltem személyileg.

Vannak jó beszólások, vicces jelenetek, néha jófej viselkedés, de mindegyik őrült gyilkos kb.

2018. jún. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedvenc szereplő: csak azt a pár szereplőt csíptem akivel elmentünk San Fierroba (nem tudom már a nevüket, nagyon rég játszottam már a játékkal).


Utált szereplő: kb. az összes többi, főleg a bandák. Nekem sose jött át ez a gettó életérzés, sose bírtam ezeket a gettó gengsztereket, emiatt is lehet. Még elején Big Smokeot bírtam a dumái miatt, de utána ő is nagyon fárasztó lett.


Kedvenc banda: San Fierroi bandánk, akiket korábban írtam.


Utált: összes többi, mert a tököm tele lett a végén azzal, hogy nem tudtam normálisan játszani, mert mindig valamelyik területemet támadták.

2018. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kedvelt szereplő CJ :) és a vak triád vezér, nevére már nem emlékszem

utált banda a sárga vagos

2018. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedvelt szereplők: Woozie (a vak kínai), Big Smoke (a mémek miatt), Ken Rosenberg (csak azért mert szerepelt a Vice City-ben)

Akit nem szeretek: CJ (lapos, számomra érdektelen karakternek bizonyult, egy nem létező személyiséggel), OG Loc (Madd Dogg előre megírt számait adja elő a repedtfazék hangján, alapjáraton egy gyáva pénisz)


Kedvenc bandám: Leone család (olasz maffia), Varrios Los Aztecas

2018. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aztecasok ritka f..aszfejek, elméletileg szövetségeseink, a vezetőjük a barátunk, erre mégis lövöldöznek ránk az utcán. San Fierrói bandák elmennek, ott legalább nem kezdenek el lövöldözni, ha bejelented, hogy a Grove Street-ről jöttél.
2018. jún. 21. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Ballasokat és Vagosokat nagyon utálom, de az Aztecasok sem tartoznak a kedvenceim közé. Utóbbi azért, mert szövetséges létükre mégis úgy viselkednek, mintha ellenségek lennek.
2018. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utált bandák: Vagos, Ballas, Aztecas (utóbbi ugyanazért, amiért az előző válaszoló írt)


Kedvelt bandák: Grove Street 4 life! :D, San Fierro Triads.


Utált szereplők: Big Smoke, Ryder (rohadt áruló f4szkalapok), Toreno (a rohadt nehéz repülős szahar küldetései miatt), Zero (idegesítő hangú kockafej, irreálisan nehéz és felesleges küldetésekkel, bár az Air Raid-et szeretem).


Kedvelt szereplők... hát ... olyan tulajdonképpen nincs. :)


GTA San Andreas forever! :)

2019. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedvelt szereplők: CJ, Sweet, Woozie, Denis, Truth, Maccer, Kent, Jeffro(az a kék ruhas szerelő), Big bear, Kendl, Zero, Toreno, Hernandez Tiszt

Utalt: Ryder, Smoke, Tempenny, Pulaski


Bandak:

Kedvelt: Grove, Ballas, Vagos, Actezas, Triad

Utalt: Rifa, Maffia, tanyasi motorosok

2019. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!