Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szoktatok Honfoglalózni?

Szoktatok Honfoglalózni?

Figyelt kérdés
Mi a taktikátok?
2018. jún. 22. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem
2018. jún. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
már nem!
2018. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Ész nélkül várazok. Ritkán van, hogy inkább csak elveszek egy területet az utolsó támadásnál hogy első legyek.
2018. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Először is:Pontosan 2010-es években valamikor mutatta meg egy rokon, azóta kisebb-nagyobb megszakításokkal játszom. Minél többet kell, hiszen néha ugyanazt a kérdést adja be, ezeket megjegyzed. Lexikális tudást bővíteni is jó, esetleg a gyorsaságodat fejleszteni, ez is jól jöhet matekkérdéseknél, betűszámolós kérdéseknél vagy amikor be kell írni a választ. Ez az én taktikám:

Régen vettem pénzért honfoglalóban aranyat, ls fejlesztettem a segítségeket ezért van mindegyikből 500+.


Ha elkezdődik a játék akkor próbálok minél több területet elfoglalni, bekeríteni a váramat és a gyengébb ellenfél várához közel lenni. Utána levárazni a gyengébbet (segítséggel akár) és falat építeni a megszerzett 1000 pont értékű erődhöz, hogy az ellen ne tudja elfoglalni. Utána növelem a fölényem, és próbálom elérni hogy ne tudja elvenni az erődöt/kastélyomat.

2018. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szoktam, de én csak válaszolok,nem értem hogy hogy kell olyasmit mint az előző válaszoló írt.én csak válaszolgatok,és beírom a tippet beírásosnál.
2018. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán várazok (ha nagyon aggresszív játékosokkal dob össze a gép), amúgy Pest és Bács-Kiskun megyéket mindig elfoglalom, hogy az ellenfeleket elszeparáljam, és mindenki engem támadjon, hogy ne unatkozzak.

Azt szeretem, ha minél több kérdést kapok, ezért nem is várazok.

Majd' tíz év kimaradt, hallottam olyanról hogy vannak segítségek, meg néha látom hogy fal van a vár körül meg nem kell szomszédosnak lenni a támadáshoz, de ezekkel egyáltalán nem foglalkozom, és a "földemet" sem igazgatom, csak a játékindításra nyomok. Úgy játszom, mint ahogy 2004 táján megismertem.

2018. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Én vagyok matyika, én mindig tojok az illemszabályokra, azt támadom, akit jobban megéri és győzni tudok, ez harc, nem piperkőcök babazsúrja. Akinek nem tetszik és folyton sír a szája a "fair" játék miatt az takarodjon és keressen másik játékot. Ne hogy már hagyjam nyerni a másikat én meg 3. legyek csak mert egyesek kitalálták hogy 400-ast meg várat nem támadunk mert "úgy illik". Én ettől a képmutató birkaszellemtől hányok.
2018. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régebben igen, de most inkább erre kaptam rá: [link]
2021. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!