Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Frissen vásárolt RGH-s Xbox360...

Frissen vásárolt RGH-s Xbox360 nem látja a pendrive-oket, hogyan tudom megkeresni?

Figyelt kérdés

Beléptem minden menübe, 2 helyen is fájlkezelőbe, de a pendrive-ot nem látja a konzol. Több pendrive-ot és több USB-slotban is próbáltam.

Viszont a menürendszer egyáltalán nem olyan mint amit ismerősöknél láttam, és a jobb felső sarokban látok olyat, hogy "1 Letöltés folyamatban"; ez esetleg rendszerfrissítés volna amit meg kéne várni míg letölti/települ, és utána működne?


2018. jún. 22. 14:25
 1/1 A kérdező kommentje:
Mielőtt válasz érkezne: az Aurora-ban a START gombbal kellett belépni egy menübe (minden menüt megtaláltam már, csak ezt az egyet nem :D ) és ott volt a tartalombeállító menü, azon belül lehetett mappát választani és mappamélységet beállítani (2-ről 3-ra). Köszönöm az ElitKonzolnak a telefonos segítséget :)
2018. jún. 22. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!