Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nem fut rendesen a Word...

Mért nem fut rendesen a Word of Tanks? Gépigény megfelelő?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék játszani a WoT-al, de valahogy élvezhetetlennek találom a teljesítménye miatt.

Megnéztem a gépigényt, és megvan az Ajánlott szint, de még több is. 60fps felett van mindig, de mégsem érződik simának. A gépem: i5-4670, 1050(nem Ti), Asrock H81M Dg4 alaplap, WD Blue 1TB vinyó, FSP Hexa+ táp, 8GB Ddr3 1600as HiperX Fury ram. Namost arra lennék kiváncsi hogy a monitor (LG 20M35) okozhat e ilyen jellegű problémákat? Most tervezem lecserélni egy "gamer" monitorra, de nem vagyok benne biztos hogy ez okozza e. Egyébként ez a "60fps de nem sima" probléma más játékoknál is van, pl: Warships, warplanes.. Létezik hogy a monitor a hunyó, vagy valami más?



2018. jún. 22. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:

első körben +8gb ramot vegyél meg komolyabb videokártyát ha fejleszteni akarsz.

"Gamer" monitor egy hatalmas maszlag, ahol feleslegese csengeted kifele az Istvánokat.

Ha úgy érződik néha megrándul a játék, az inkább processzor szokott lenni, hirtelen megugrik a kihasználtsága és ezt az 1-2 tizedes időszakot érzed, nálam is előfordul néha-néha, csak ennél komolyabb géppel.

2018. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezen a monitoron elvileg csak d-sub csatlakozó van, ha azt lecseréled olyan monitorra, amin van hdmi vagy displayport az sose árt.
2018. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyébként ez a "60fps de nem sima" probléma más játékoknál is van, pl: Warships, warplanes. Egyik kutya, masik eb.

Az igazi kerdes, hogy mas jatekoknal is van gond vagy csak a World of Pocsek trilogiaval. Mert elegge szembekoptek a jatekosaikat az utobbi idoben.

2018. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát, pl WarThunder is ilyen, meg minden olyan ami már egy kicsit komolyabb texturával rendelkezik.. (Ezt úgy érzem hogy a WoT blitz-hez képest, mert 80%-ban csak azzal játszok) Nekem amúgy nem megakadások vannak hanem inkább a kamera (egér) mozgatásnál érezni, de folyamatosan. Engem speciel nagyon zavar.
2018. jún. 22. 16:00
 5/8 Vida Sándor ***** válasza:
Pinget nézted? Vagy: most kellett a sógorom gépét újra raknom, mert beszedett egy cpu bányász vírut. Folyamatosan használta a processzort 30-50 százalékkal. Vagy: nemrég valamit felraktam, és figyelmetleségem folytán egy Avast vírusirtó is felment, na az is lelassította a játékot. Nekem is gforce 1050 van, és nincs gond vele. Nézd át a feladatkezelőben az automatikus indítást is.
2018. jún. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan az egér mozgatásánál a textúra elmosódása zavar vagy az hogy érzed nem gördülékenyen megy a játék az valszeg az fps miatt van esetleg az alacsony felbontás miatt. Én is most szereztem egy laptopot az egyetemre és az előző monitor(1366×768,60hz) után egy álom a full hd meg a 120hz. A kérdésedre visszatérve ha a monitorod kis felbontású akkor igen lehet egy új fhd monitor esetleg egy 120hzes képfrissítéssel javítana a játékélményen de akkor már azon is el kell gondolkozni hogy a géped kitudja e húzni ilyen felbontás mellett a 60-120fpst.
2018. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hegyesi Teofil válasza:
Halika. Sztem le kellene töltened a HD verziót. Neked SD van sztem. A géped nagyon jó hozzá, nekem is ilyen van, hasonló paraméterekkel. A videokaridról nem írtál...nekem 8 GB 256 bites van MSI. Ezzel full hd ban nyomom a WOT-ot is, pláne úgy hogy rá van kötve a TV-m is samsung 40"-os. Szóval videokari és HD játék.....úgy jó lesz :)
2019. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző, szerintem 18 júniusában még hd pack se volt :D
2019. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!