Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lennel igény/jelentkező egy...

Lennel igény/jelentkező egy csoportos, több szereplős vagy akár csak kétszemélyes BBC Sherlock szerepjátékra?

Figyelt kérdés

Ezt valószínüleg egy chat szobában, egy közösségi oldal keretein belül vagy esetleg emailban játszanánk.

Érdekel ez még valakit esetleg?

Először azt szeretném felmérni, hogy van-e érdeklődő, persze...

Nem egy mondatos párbeszédekről, hanem kicsit irodalmibb stílusról lenne majd szó!

Első körben jelezd nekem, hogy ha szeretnél részt venni, akkor a sorozat melyik (alap) szereplőjét vállalnád el!


Ui: Csak akkor lesz tényleges helyszín ( chat szoba, közösségi oldal vagy email ) ha lesz jelentkező...



2018. jún. 22. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi egyszer régen próbálkoztunk hasonlóval! Az eredeti 1981-es kiadású Sherlock Holmes: Consulting Detective anyagot használtuk hozzá.


Egyszer szívesen kipróbálnám a Mythos Tales c. anyaggal is, amit a fenti rendszer ihletett, csak éppen Lovecraft Mítosz univerzumát használva settingnek (ami nálam biztos sikerélmény!).

2018. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én inkább az új/modern BBC sorozatra alapoznám a játékot.Amilyen ügyes vagyok ez kimaradt a leírásomból... Elnézést kérek!

Tehát a BBC Sherlockról van szó!


Elég régóta szeretnék ehhez társakat vagy társat találni...

Sajnos a Lavcraft történeteket csak nagyon minimálisan ismerem!

2018. jún. 22. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Aha... Értem. Hát, ha megfilmesített verzióról van szó, akkor nekem Sherlock kizárólag Jeremy Brett, illetve az általa fémjelzett adaptáció.


Egyébként én kérek elnézést! Benne volt az eredeti kérdésedben is, hogy "BBC Sherlock", de brit produkció lévén én rögtön a fent nevezett szériára asszociáltam.

2018. jún. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is nagyon szeretem a Brett sorozatot! A mai napig mindig megnézem ha leadnak egy részt belőle...:) Elsőszámú kedvenc! Aztán jön az új BBC és Cumberbatch.

Játszani azért az utóbbi alapján szeretnék, mert én valahogy egy picit izgalmasabbnak találom az új átgondolást, annak ellenére hogy Brett zseniális volt anno.:)

2018. jún. 23. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
nem
2018. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!