Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit érdemes tudni ha használt...

Mit érdemes tudni ha használt játékot veszek Playstation 4-re?

Figyelt kérdés
Jövőhetén szállítják ki nekem az új PS4-emet, azonban nincs még hozzá játékom. Nézegettem boltokban (konzolvilág,576, konzolokszervize stb...) és elég drágák. Viszont szoktam látni, hogy neten szoktak eladogatni használt ps4 játékokat, viszonylag olcsón. Mit érdemes tudni rólunk?

2018. jún. 23. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Árulnak boltokban is használt játékot. A játék szempontjából a lényeg, hogy ne legyen karcos a lemez. Azon túl a tok és a kézikönyv állapota számít. Némelyik bolt szokta cserélni a sérült tokokat.
2018. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudtommal, a playstation networkön a saját felhasználódra menti a játékokat egy kapott kód alapján nem? Olyan mint a steam rendszer?
2018. jún. 23. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
az más, van digitális verzió, ami egy kód, az az adott fiókra kerül (mint steamnél), de te DVD-t kérdeztél, ami fizikai. Régen asztali géphez is volt (meg most is van) DVD, CD, bluray stb. A kettő közt az a különbség, hogy ha DVD-s (blurayes) lemezt veszel, akkor a lemeznek mindig bent kell lennie a PS gépben.
2018. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az csak a digitális vásárlásokra érvényes, nem? A Sony igen azzal reklámozta magát a generáció indulásakor, hogy nála kölcsön és el lehet adni a játékokat, miután a Microsoft azt mondta, náluk nem lehet majd, de ezután ők is meghátráltak.
2018. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tehát a Sonynál ha a ps storeon veszek játékot akkor menti el a fiókomban ugye? Ha pedig lemezesen veszem akkor meg a régi klasszikus "tedd be a cd/dvd-t és játssz). Amit digitálisan vettem és a fiókomon aktiváltam, tárhely szűkében megoldható, hogy letörlöm (h másik játéknak tárhelyet szabadítsak fel), de ha újra játszani szeretnék akkor csak újra felrakom?
2018. jún. 23. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!