Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak Magyarországon nagyobb...

Vannak Magyarországon nagyobb board game közösségek?

Figyelt kérdés
Akár designer akár player szemszögből, hasonlóra gondolok mint a boardgamegeek csak magyar viszonylatban.

2018. jún. 24. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szóval egy olyan oldalt keresel, mint a BGG, ahol magyarul vannak összegyűjtve a társasok és ugyanúgy tudod őket rangsorolni, stb?

Szerintem nincsen, legalább is, mindenki a BGG-t emlegeti és használja, ezért gondolom.

2018. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán így értettem, de én fogalmaztam meg furán. Bár a fórumjain kicsit nehezen tájékozódom, az angolom több mint rendben van a BGG-hez. Olyasmi közösségre gondoltam, akik valamiféle konvenciókat vagy összezörrenéseket szerveznek, játszani és/vagy projekteket bemutatni/playtestelni. Kapcsolatokat szeretnék kiépíteni mert nagyon érdekel a designerség általánosan és ki szeretném magam próbálni a társasjátékok terén. Nem vagyok hatalmas board gamer, de gamernek azt hiszem mondhatom magam és az utóbbi fél évben azért elég jól beleástam magam a témába, megismerve nagyvonalakban a nagy neveket és a közösséget. Vannak koncepciójaim is, amik valószínűleg nem nagy durranások, de azt hiszem megvan bennem az a kreativitás amivel azzá tehetem. Nem megélhetést keresek ebben, csak kihívást és néhány segítő kezet, esetleg közönséget a brainfartjaimnak. A BGG ehhez tökéletes, de ha van rá mód mindenképp szemtől szembeni, hazai társaságot keresnék.
2018. jún. 25. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Szerte az országban egyre több társasjátékos klub van (Például mint a SAS és KOS Győrben)


Ha belépsz a facebookon mondjuk a Társasjáték csoportba, biztosan találsz olyat, aki tud segíteni/játszik veled)

2018. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ránézek mindenképp, facebookra nem is gondoltam mert nincsen :D De ezért mindenképp megéri felnézni, köszönöm!
2018. júl. 6. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
a Mate szokott évi játék-dizájn eseményt szervezni, van évi versenyük is. Szeptemberben szokott azt hiszem lenni. infók: [link]
2018. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!