Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A smis 3-ban, a klasszikus de...

A smis 3-ban, a klasszikus de kikalapálandó kasztnit javítgatás után lehet használni?

Figyelt kérdés
Az autót egy új városhoz kaptam, viszont hiába javítom a motort és fényezem a kocsit, mert ez először csak egy roncs autó,, amikor kész lesz csak egy sima fehér név nélküli lapos doboz lesz a helyén amit nem lehet használni. Lehet hogy az én játékomnál van a baj vagy ezt a kocsit csak javítani lehet, de használni nem?

2018. jún. 25. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik várossal volt?
2018. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Roaring Heights
2018. jún. 26. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Angol fórumokon utána nézem.

Többeknél előfordult, ez egy bug.

Normális esetben rendes kocsi lesz belőle.

Eredeti a játék?

2018. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, de köszönöm.
2018. jún. 26. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor valszeg ez a gond.

Én is kalózkodtam, történtek már velem is furcsa dolgok.

Pl a lépcsővel lesz vmi és amikor leér a sim, felteleportál és a végtelenségig képes lemenni, majd fent felbukkani, újra lemenni. A babák is néha felkerülnek az égbe csak úgy random, vagy beakadnak a simek a tárgyakba.

Sajnálom!

2018. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem baj, annyira nem nagy gond, mert legalább az ezermesterég jártasságot maxig fel lehet vele vinni, ha kellő időt töltünk vele, és szerintem gyorsabban mint olvasásával, szóval ha más is így járt azért van benne valami jó is. :)
2018. jún. 28. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!