Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Guild Wars 2 másnak is szaggat?

A Guild Wars 2 másnak is szaggat?

Figyelt kérdés

Lenovo Y520 Laptop.


16 GB DDR4 RAM

GTX 1050 Ti

I7 7700 HQ proci

Windows 10


Elég sokat, és durván tud szaggatni a játék, meg az FPS is olykor elég alacsony (20-25 körül). Többnyire akkor, ha nagyobb területen vagyok, vagy sok az ellenfél körülöttem, vagy a játékos. A fővárosokban ha pl. fordulok, nagyokat beszaggat a játék. A grafika maximum körül van FullHD-n, de semmi változást nem vettem észre, amikor levettem. Ez másnak is ilyen? Nem játszhatatlan egyébként, de elég durvákat betud szaggatni.


2018. jún. 25. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A processzor a gondja, igaz HQ, de asztali géptől még így is elmarad.

Nekem 4.7GHz-re rántott i5 4690k-val esik az fps fullHD-n, pedig az a proci az alap turbóval jobb a notebookodban lévőnél.

Szegény GW rákfenéje a rengeteg vektor, amit számolgatni kell, ez egy kb száz főt megjelenítő közegnél durván beüt.

Zergelni is pont ezért rossz WvWvW-n, mert 3 frakció egymásnak esik/esett, aztán kész, elmehettél inni egy italt :)

2018. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát akkor ez úgy tűnik ilyen. Az asztali gépben i5 4460 van, ott is tud szaggatni, de azért kevesebbet mint itt.


Köszi a választ!

2018. jún. 26. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!